Ученый совет медиков провел заседание

19.04.2012 22:56   -
Автор:

Обговорити новатику педагогічного процесу та дізнатися проблеми студентства. Вчена рада медиків провела засідання. Та на рівні влади запропонували — питання, які хвилюють молодь повинні вийти за межі стін рідного університету. У прямий ефір. Нові ідеї, проблеми та вирішення їх. Студентів різних вищих навчальних закладів об*єднає новий проект, каже народний депутат Валерій Писаренко. До його реалізації залучать і ректорів ВИШів, і народних депутатів, і керівництво міста.

Валерій Писаренко,  народний депутат України:

-Мы решили как минимум на городском уровне, мы договорились уже с телевидением Харьковским, чтоб сделать проект, где эти ребята и другие активные студенты будут собираться и в прямом эфире рассказывать о своих проблемах лицом к лицу  с городской властью, и с областной властью, с депутатами, которых мы будем туда привозить, и чтобы они слышали эти проблемы, а мы потом будем следить, чтобы эти проблемы решались

Та у студентів окрім проблем, є і багато досягнень. Вони беруть участь у спортивних та культурних заходах. І за високі показники та перемоги сьогодні їх нагородили. Дипломами та подяками. А викладачам та керівникам — за інноваційний підхід до навчального процесу, за модернізацію освіти в Україні — Кришталевий кубок.

Анастасія Полякова, Харьковские Известия