У школах готуються до навчального року — реконструюють спортмайданчики

20.07.2012 22:43   -
Автор:

Спортмайданчик сто шістнадцятої гімназії оновлюють. З такою ініціативою виступив нардеп Валерій Писаренко. Роботи розпочали ще наприкінці червня. Тепер тут все змінилося. Про те, яким цей майданчик був раніше можна лише згадувати.

Артем

-Ужасная была старая, всё покрашено-перекрашено раз пять наверно, если не больше, асфальт был, ужасное покрытие.

Ксенія Бочарова 9 років

-Было на асфальте много бугров, спотыкались многие, был не таким ровным, хорошим, а сейчас нам нравится здесь и бегать и на велосипедах ездить, и на роликах кататься и на самокатах, ну здесь много чего изменилось.

Зміни і справді наочні. Тепер займатися спортом тут буде безпечно. Робочі поклали нове асфальтне покриття, облаштували бігові доріжки.  Наразі тут встановлюють комплекс турників. Він буде таким самим, як і в Саржиному яру.

Дарина Краюшкіна 9 років

-Обычно мальчики лучше всех подтягиваються, а ты можешь? нет, но хочу учиться! будешь на таком учится? да

Після візьмуться за баскетбольне та футбольне приладдя.

Валерій Новіков начальник інженерно-будівельного відділу КП "Спорт для всіх"

-Здесь будут установлены баскетбольные щиты пластиковые с усиленной стойкой, будут здесь большие ворота пятиметровые, будут здесь маленькие, трёхметровые тренировочные, будут закладные под волейбольные стойки и яма для прыжков в длину.

Облаштовувати цей майданчик завершать у серпні. Тоді усі любителі баскетбола  зможуть розпочати тренування.

Вікторія молода матуся

-Тут очень много подростков, которые играют, и посмотреть хорошо и порадоваться за них, и детишки гуляют, на велосипедах катаются.

На цей рік заплановано оновлення десяти стадіонів при школах Харкова. При реконструкції враховано усі побажання і вчителів, і школярів, і батьків. 

Анастасія Полякова, Євген Шинкаренко, Харьковские Известия.