У Шевченківському районі Харкова усувають наслідки руйнувань після авіаударів по місту (відео)

28.03.2024 17:43   -

Максимально швидко все відновити аби харків’яни не відчували дискомфорт. У Харкові другу добу поспіль міські комунальники працюють на місцях «прильотів» у Шевченківському районі. Ось у цьому дворі у будинках велика кількість вибитих вікон та розтрощені балкони. Також в результаті влучання були пошкоджені комунікації. Все буде відновлено, про це повідомив міський голова спілкуючись з харків’янами у мікрорайоні куди «прилетіло».

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ви бачите, що такі серйозні руйнації, які є. Нажаль, постраждало 19 житлових будинків, крім цього наша дитяча поліклініка, це і учбовий заклад теж постраждав. Офісні будівлі проектного інституту. Зараз наші комунальні підприємства працюють, працювали до пізньої ночі, сьогодні з самого ранку працюємо. Нам необхідно закрити всі контури. Поки що маємо закриття на 80% але нам потрібно, щоб до вечора ми підключили енергетику у ці будинки, воду подали і газ. Є певні труднощі з цим, бо ми обслідуємо всі димовентканали, димоходи, щоб була можливість підключити газ але будемо це робити.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Кількість постраждалих, нажаль, сьогодні, на теперішній час, 19 людей. І ви знаєте, що ми маємо одного загиблого. Люди не дуже хочуть залишати свої домівки. Немає таких руйнацій, щоб вони були фатальні, щоб їх відселяли. Ми їм запропонували але люди, у переважній більшості, хочуть бути вдома. Ми сьогодні до кінця дня, якщо нічого не завадить нам зробимо покрівлю на одному цьому домі і будемо переходити до цього і будемо працювати.

ОСТАННІ НОВИНИ