У повітряних силах попереджають про масований ракетний удар – NEWS REVIEW

06.12.2022 11:32   -

У вівторок, 6 грудня, росіяни можуть завдати по Україні масований ракетний удар, – застеріг речник командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат. Як пише «Суспільне», це пов‘язано із Днем ЗСУ – окупантам подобається тероризувати українців у свята. «По-друге, бачимо такі тенденції, що 10-11 жовтня, 17-18 жовтня завдавали ударів» і вчора, 5 грудня вони повторилися, – нагадав Ігнат.

Міністр оборони Швеції Пол Йонсон розповів, що незабаром їхній уряд ухвалить рішення щодо додаткової допомоги для України. Аби «повернутися швидше з подальшою підтримкою – як політичною, фінансовою, так і військовою – передання більш сучасних систем озброєнь». Яких саме – Йонсон не уточнив, пише видання «Мілітарний».

Атаки на військові російські бази та аеропорти вже демонструють путіну, що війна обертається проти нього. Про це в інтерв’ю виданню «Голос Америки» сказав історик та публіцист Девід Саттер. На його думку, за цим стоїть ЗСУ. «І це абсолютно виправдано. Це позначиться на зменшенні ентузіазму в Росії щодо цієї війни і Путіну буде набагато складніше гнути свою лінію», – зазначив експерт.