У Першій столиці не припиняються капітальні ремонти доріг

01.12.2012 17:01   -
Автор:

Днями шляховики взялися за реконструкцію вулиці Олімпійській. Тут укладають асфальт. Поки що це тільки перший шар -вирівнюючий. Поверх нього робочі потім постелять щебенево-мастикову суміш.

Микола шляховик

-Делаем, делаем, скоро закончим.

Звістка — приємна. Особливо для місцевих мешканців. На реконструкцію дороги вони чекали давно.

Світлана харків'янка

-Ухабы сплошные. У меня дома две машины. Это просто был ужас.

Ганна харків'янка

-Замечательно, что они ее делают. Она была уже, ее хорошо расширили. Вы же видите все бордюры поменяли и это хорошо. Потому что было, если широкие машины ехали. То было узковато проезду.

Та чимало було зроблено і протягом всього року. Масштабні роботи проводилися на проспекті Гагаріна. Тут комунальники працювали не лише над землею, а й безпосередньо під нею. Фахівці замінили усі інженерні комунікації: переклали труби та оновили електричні кабелі.
Нове асфальтне покриття — відтепер зберігає автівки водіїв. Для пішоходів — родзинка, що відповідає за безпеку — це надземний пішохідний міст.

Тетяна харків'янка

-Мост мне нравится. Потому что нет вот этого перехода. И никого теперь не сбивают. И можно ходить и мы друг другу не мешаем. Они — едут, мы идём.

Комплексно та капітально відремонтували цьогоріч і вулицю Плеханівську. Тут водії вже не знайдуть ям та нерівностей на дорозі.

Андрій водій

-Не так же ж запчасти убиваются. Ямок нету, резина целая.

Іван Рудь водій

-Это ресурс больше, трансмиссия не так изнашивается, меньше в ремонт вкладываем.

Реконструкцію проспекту П*ятдесятиріччя СРСР шляховики завершили не так давно, наприкінці жовтня. Тут уклали два шари асфальту. Його застелили впритул до моста. А вже наступного року фахівці візьмуться і за реконструкцію шляхопроводу.

Володимир Чумаков директор Департаменту будівництва і шляхового господарства

-Там порядка 60 см асфальта уже лежит. Его надо убирать, сделать гидроизоляцию, и сделать нормальный путепровод, чтобы украшал наш город.

Не менш масштабні роботи з відновлення дорожнього покриття проводилися на проспекті Московському, вулиці 23 Серпня, Цілиноградській, Першої Кінної армії та інших. Усього на реконструкцію шляхів Харкова було виділено з міського бюджету триста мільйонів гривень. За ці ж гроші проводилося і чимало поточних ремонтів.

Володимир Чумаков директор Департаменту будівництва і шляхового господарства

-Выполнены работы на участках по Клочковской, проспект Ленина, улица Асхарова, Балакиреве, Данилевского, Бакулина, Сувгаидская, О. Яроша и всего список порядка 100 улиц.

Внутрішньоквартальні шляхи — також не залишили без уваги. Тридцять два мільйони гривень були витрачені на їхній ремонт. На оновлених об*єктах замінили бардюрний камінь, линьовки. А ще зробили спецкармани для паркування транспорту.

Усе зроблене тепер довго прослужить для городян. Та треба подбати і про ті шляхи, які ще мають недоліки. На наступний рік вже є чималі плани. Будуть завершати реконструкцію на проспекті Московскому, а от вулицю Героїв праці почнуть робити з нуля. Поки повний перелік об*єктів у профільному департаменті не озвучують. Та їх буде чимало, кажуть шляховики. І сподіваються, що фінансів на усі плани депутати міськради виділять достатньо.