У Національному фармацевтичному університеті вшанували пам’ять загиблих співробітників (відео)

01.02.2023 10:15   -

У Національному фармацевтичному університеті – засідання-реквієм вченої ради ВИШу. В пам’ять про тих, кого забрала війна. І саме ці люди, що на світлинах – заплатили найвищу ціну за Україну.

Своє життя, боронячи країну віддала і аспірантка фармацевтичного університету Владислава Черних – донька почесного ректора університету. Рішення захищати країну від ворога дівчина ухвалила добровільно, приєднавшись до батальйону “Хартія”. Вона була бойовим медиком. Не стало Влади 28 грудня. Вона загинула на фронті під Бахмутом. Батько Влади бере слово.

ВАЛЕНТИН ЧЕРНИХ ПОЧЕСНИЙ РЕКТОР НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Влада – это дочь наша. Но речь идет о молодёжи. Вот о те, которых мы сегодня увидели. Вот он пошли туда не просто зарабатывать деньги, или авторитет, или что-либо. Нет! Они пошли за нашу страну. Они пошли за нашу землю, они пошли за Харьков. Они пошли за Киев, за любой город, которые мы любим. И любим нашу страну. И мы никому ее не отдадим. Поэтому, сила и мощь в этом отношении.

АЛЛА КОТВІЦЬКА РЕКТОР НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Сьогоднішня вчена рада Національного фармацевтичного університету присвячена вшануванню пам’яті тих співробітників, які пішли з життя протягом 2022 року. Це рішення було прийнято і мною і колективом для того, щоб ще раз вшанувати, подякувати їм за їх таку сильну позицію, щоб зберегти нашу країну. Ми сьогодні вшановували аспірантів, студентів, співробітників. Це молоді люди, які пішли до ЗСУ і залишили своє життя.

Війна оголила все і Харків переживає складний 12 місяць війни. Але кожен за кого захисники віддали своє життя, повинен зробити все задля Перемоги, підкреслив на засіданні-реквієм міський голова Ігор Терехов.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Понятно, что война и нет ничего худшего, чем хоронить своих детей. А кто это проходил, не дай Бог. Но, тем не менее, мы должны быть сильными. Мы должны жить, мы должны жить ради того, чтобы, ради будущего поколения, ради будущего наших детей. И ради того, чтобы мы победили. И наступил мир. И вот знаете, Харьков, я не берусь за всю Украину, да, но война нас очень сплотила всех.

ОСТАННІ НОВИНИ: