У МОЗ радять підприємцям у вихідні знайти новий вид доходів або піти попрацювати у лікарні

17.11.2020 12:50   -
Автор:
Відмова виконувати урядові рішення щодо карантину у Мінохорони здоров"я низивають не інакше як парадом непокори і нагадують, що це є порушенням закону. Фахівці вкотре зазначають, що карантин "вихідного дня" — це найменше зло. Бо, зупинити критичні об"єкти, кажуть, не можливо, а от відмовитися від роботи зокрема розважальних закладів тільки на два дні — реально і майже безболісно для економіки вцілому. Ну а підприємцям час вимушеного простою радять витрчати з користю. 
 
Ірина Микичак заступниця міністра охорони здоров`я України 
 
Ми медики пропонуємо перетворити проблеми у нові можливості. Як це роками робимо ми в лікарнях і поліклініках, немаючи ресурсу, з жебрацькими заробітніми плптами, але максимально надаючи якісну медичну допомогу кожному громадянину. Ми просто просимо оглянутися навколо себе і знайти додаткові види доходу, де можна заробляти під час карантину з дому, онлайн, дистанційно, на виніс, на вивіз і тому подібне. 
 
Більш того, малим підприємцям навіть пропонують тимчасово попрацювати у лікарнях, які зараз мають потребу не тільки у медичному персоналі, а й просто у робочих руках. 
 
Ірина Микичак заступниця міністра охорони здоров`я України 
 
Лікарням і центрам екстренної медичної допомоги дуже потрібні сильні і здорові робочі руки — це економісти, бухгалтери, санітари, техніки, працівники пральні і кухні, електрики, водії, вахтери, різноробочі. Приходьте в лікарні, ми маємо можливість прийняти на роботу кожного. Відповідальний бізнес і свідомі громадяни не можуть сьогодні керуватися лише власними інтересами, так, усім складно, але давайте рятувати життя людей, разом будемо зміцнювати нашу медицину і наші лікарні.
 
Заступниця міністра зазначила, що карантин це не примха урядовців. Відмова від нього нашкодить не тільки малому, а й усьому бізнесу та медичній системі. Наразі жодна країна не відмовляється від обмежувальних заходів, оскільки інших способів стримати поширення коронавірусу не існує.