У Московському районі розстріляли бізнесмена

01.02.2013 22:47   -
Автор:

Джип зруйнував бетонні перегородки між кімнатами, вибив скло в квартирі Євгена.

Власник квартири Євген одразу і не зрозумів, що в балкон його квартири влетів позашляховик.

Євген свідок

-Услышал хлопок и меня волной откинуло на диван, в сторону дивана. Я глянул, что сыпется штукатурка, камни сыпятся. Шифонер полностью закрыл двери, я его отодвинул и потом вышел в дверь. Увидел или трактор или что-то большое вращается, но чуствовался запах небольшой от машины.

Двотонний позашляховик повис у повітрі. За розповідями очевидців машина їхала на шаленій швидкості з вулиці Ізюмської до двадцять першого будинку по Гвардійців Широнінців. За кермом був — бізнесмен разом зі своєю дружиною. Він намагався втекти від переслідувачів, які стріляли в нього. Від отриманих поранень в живіт чоловік помер на місці. Дружина вижила. Автомобіль втратив керування і в'їхав в балкон житлового будинку.

Місцеві жителі  кажуть, швидше за все вбивці працювали із глушниками. Звуків стрілянини не було чутно.

Лідія Федорівна мешкає неподалік місця вбивства

-Ничего никто не слышал, даже люди, которые вот тут живут и те никто ничего не слышали. Стреляли вон там же наверное. А он убегал, вроде как в шапках одетые вот в таких, что глаза только прорезанные и вроде два или три человека.

Сорокадев'ятирічний загиблий був підприємцем, і жив неподалік, кажуть місцеві мешканці. Був людиною не бідною, тримав торговельні лотки на одному з ринків. Тому не виключають, що вбивство пов'язане з його фінансовою діяльністю. За фактом надзвичайної події порушено кримінальну справу за ознаками умисного вбивства. Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини та деталі події.

Ігор Бескровний