У місті облаштованих парковок побільшає

19.02.2013 20:34   -
Автор:

Просторі місця для паркування, автоматична система для заїзду авто. Зараз біля парку Горького — три діючих парковки.

Віктор паркувальник

-Нажимается кнопочка, Выезжает билетик, шлагбаум открывается — машинка заезжает. Выезжает. Прикладываете сюда — сканер называется. Здесь высвечивается сумма — сколько вы должны, сколько простояли, отдаёте деньги мне, я даю сдачу. Нажимается кнопка, водитель выезжает.

Все просто та оперативно. Але практика показує, під час великих свят та літніх канікул — відвідувачів у парку Горького більшає. І не усі бажаючі встигають зайняти місця на діючих парковках. Тож у мерії прийняли рішення — облаштувати навколо парку ще дві автостоянки.

Людмила харків'янка

-Много людей приходит, много людей отдыхает. Он развивается, и сейчас больше аттракционов. Думаю, это должно быть.

Роман харків'янин

-Потому что сюда машин много приезжало, и даже пройти нельзя было. Вот даже на Новый год мы приезжали, тут очень много было машин. Поэтому нужна, я считаю.

Зведення додаткових автостоянок у парку Горького планують почати з весни. Одна буде з боку вулиці Тринклера, інша — біля колишнього картодрому. У сумі вони додадуть більше чотирьохсот нових паркомісць.

Олена Завгородня кореспондент

-Поруч із парком Горького планують звести ще одну парковку. Але не традиційну, надземну. А підземну. Місце вже обрано — це буде тут, на території колишнього трамвайного кола. У мерії зараз шукають інвесторів для реалізації цього проекту.

Та не лише у центрі міста триватимуть роботи зі збільшення кількості облаштованих парковок. У планах — зробити автостоянки і у спальних районах. Вже обрано декілька ділянок на Холодній Горі та Салтівці.

Дмитро Мандриков директор КП "Харківпарксервіс"

-Мы хотим организовать там, благоустроить место для парковки автомобилей для того, чтобы убрать от туда то колличество автомобилей во дворах наших домов, которые стихийно паркуются на газонах, в местах отдыха харьковчан.

Також у планах підприємтсва на цей рік — створити єдину базу усіх парковок міста. І муніципальних, і приватних. Будуть боротися і з незаконними стоянками. Де вони не потрібні — прибируть. А потрібні — узаконять. Та за зручності — треба платити. Година стоянки — коштує водію п'ять гривень. Ці гроші збирають виключно паркувальники. Їх у штаті — двісті п'ятдесят. Минулого року  КП "Харківпарксервіс" поповнило казку міста майже на три мільйони гривень. Ці гроші їдуть на облаштування територій парковок.

Олена Завгородня