У мікрорайоні Фрунзенського району вишикувалась черга за млинцями

13.03.2013 18:30   -
Автор:

Анжела Сушко кореспондент

-Вважалось, що на Масляну, особливо на "Ласунку" потрібно їсти стільки, скільки душі завгодно. І на першому місці звичайно ж, млинці. Вони і стали сьогодні головним частуванням як знак привітності та гостинності.

В давнину вірили, що разом з млинцем, що є символом сонця, ніби з'їдаєшь частку його тепла та могутності. Тож за млинцями тут, у мікрорайоні Фрунзенського району, вишикувалась ціла черга. Пригощання видались всім до вподоби.    

Ілля 6 років

-Мне понравились блины и всё вот это вот.

Богдана 8 років

-Мне очень понравились блинчики все игры, конкурсы всякие.

А ще сьогодні тещі запрошували своїх зятів у гості і намагалися нагодувати їх не просто смачними млинцями, а вишуканими. Тож залюбки обговорювали як зробити їх найсмачнішими.   
 
Тетяна місцева мешканка

-Рыбка красная лосось, зелёный лучок и яйцо и заворачиваю. Блины отличные.

Зоя місцева мешканка

-Я больше с красной икрой люблю. Когда хожу к Татьяне Дмитриевне в гости всегда блигы с красной икрой приношу.

А діти тим часом веселились. Конкурси та розваги, пісні і танці. А ще призи переможцям. Тож сумувати не довелося нікОму.  

Лариса місцева мешканка

-Все единой семейкой такой в весенний хороший прадник здесь собрались. Все друг друга поддерживают, видите какие весёлые лица и у детей, и у взрослых. Так что все мы очень рады.

Гуляння в масляну cереду-ласунку вдалися, констатують організатори, і це не дивлячись на будній день.

Семен Сирота депутат Харківської міської ради

-Уже на протяжение 3-х лет. Мы вместе работаем на округе с депутатом Марченко, мы всегда устраиваем праздник Масленицу. Делаем детям праздник. Угощаем всех жителей нашего округа и этого микрорайона.

Олена місцева мешканка

-Я, как житель района, большое спасибо нашему депутату Семёну Борисовичу Сироте за такой замечательный праздник. Нетолько для взрослых, но и для детей. Им больше всего этот праздник нравится.

Свято продовжується. Масляна триватиме ще до кінця тижня. У четвер — день-розгуляй, коли прийнято влаштовувати кулачні бої та массові катання з гірок.

Анжела Сушко