У мікрорайонах Сонячний та Горизонт вихідними висадили близько двохсот декоративних дерев та кущів

03.12.2012 18:32   -
Автор:

І повітря буде чистим, і діти гратимуться у затінку молодих дерев. На подвір"ї дитсадочків, що у мікрорайоні Сонячний та Горизонт — кипить робота. Дорослі й малі, вихователі та батьки висаджують тут  дерева та кущі.  

Галина Городинська мешканка мікрорайону Сонячного

-Вышли по зову сердца и души на субботник, убрать территорию, посадить деревья.

За лопату взявся і народний депутат України Володимир Мисик. Висадити має як мінімум сім берізок.

Володимир Мисик народний депутат України

-Настроение боевое, зимой не пахнет. И к счатью, и к сожалению. Потому что хочется снега. скоро Новый год. Ну а то, что +10, появилась возможность сделать, то, что планировали.

Мікрорайни Сонячний, Горизонт та Шариковий нині активно розвиваються. Це завдяки спільній праці і міста, і тих людей, які ними персонально опікуються. Дитячі садочки — перша ластівка.    

Олександр Гудименко заступник директора ТОВ "Хлібокомбінат "Кулиничівський"

-Раз уже и деревья садим, решили решить и ряд проблем: покронировать деревья, установить скамейки, заборы. песочницы. Будет еще песок завезен будет. Всячески помогаем детским садам.

Те, що на подвір"ї дитсадка кронували дерева, це вже неоціненна допомога,- каже завідувач дитсадка Олена Дмитренко. Своїми силами вони б цього не зробити. А винаймати спеціалістів — бюджет не потягнув би.  

Олена Дмитренко завідувач дитсадка № 407

-Дерева дуже високі, вони ті, шо залишилися, ви бачите досягли висоти дев"ятиповерхового будинку, і це було дуже складно.

Огородили на території чотириста сьомого дитсадка і клумби. Встановили яскраву огорожу.  

Зінаїда мешканка мікрорайону Сонячного

-Разукрасили, все красиво сделали.

А це вже дитсадок номер чотириста тридцять вісім, що у мікрорайоні Горизонт. Тут ремонтникам довелося повністю поміняти паркан навколо дитсадка. Весь він був в дірках і не захищав від сторонніх.

Євген ремонтник

-Мы просто снимали секции и меняли сетку, потому что дырки были.

Взагалі ж, під час суботника висадили близько двохсот декоративних дерев та кущів, встановили з два десятки лав і шпаківень.

Олександр Гудименко заступник директора ТОВ "Хлібокомбінат "Кулиничівський"

-Хлебокомбинат заботиться этим районом много лет и будет продолжать заботиться. Будут проводиться утренники в школах, в детских садах, собрания с родителями. Это только начало всех мероприятий запланированных.

Такі суботники, коли до роботи стають і комунальники, і мешканці районів, проходять постійно. І в кожному районі міста. Впродовж усього року, крок за кроком усі куточки Харкова відроджуються. Програма Харківського міського голови у плідній співпраці із новообраними депутатами-харків"янами Верховної Ради продовжує і надалі втілюватись у життя. До нового року, у мікрорайонах  встановлять ялинки. Щоб на новорічні свята можна було влаштувати масові гуляння.  

Олена Мітясова, Сергій Перець, Харьковские Известия