У Комінтернівському районі запровадили обходи території — вулиць і дворів

06.04.2012 17:25   -
Автор:

Не на автомобілях через скло автівки і не через вікно кабінетів вирішили вивчати проблеми Комінтернівського району представники адміністрації, комунальних служб та депутати . А тому відправились, як то кажуть, в народ. Деякі жителі були здивовані.

Людмила Хухагні пенсіонерка:

Я незнаю что это за акция. Это те, которых волнует состояние внутренних улиц и дворов

Втім багато хто зміркував. Олександра Луцкевич за словом в карман не лізла і одразу видала все, що турбує мешканців кількох будинків по вулиці Костичева.

Олександра Луцкевич пенсіонерка:

Ямы сплошные перед домом, машина не может проехать. Скорая помощь вызвать, она же себе всю ходовую и всё. — Где дорожник наш?

Збагнули і інші. Питання за питанням. Кожне слово конспектують представники комунальних служб району. У примітках все — від проблемних дахів та ліфтів до, здавалось б елементарних речей, як то лави.

Олена Гуртова пенсіонерка:

Чтобы дороги сделали и детскую площадку. И почище, чтоб улицы были

Лідія Рощій пенсіонерка:

Вот такие скамеечки нам надо. Там сняли и так и не поставили. У нас тут много чего надо. — Что ещё? — Ну вот для белья, срезали опять нет.

На замітку взяли кожну деталь — замінити конкретні люки та бордюри, залатати ями, знести пні, аварійні дерева, безладні паркани та кущі, а ще позбавитися потворних оголошень, відремонтувати входи до під"їздів і встановити дитячий майданчик у дворі, доречі, де вже цими вихідними призначено зустріч — на суботник.

Алла Бобейко депутат Харківської міської ради:

Мы сами себе ставим более высокую планку, но и население требует от власти более высокую планку. Поэтому этому совершенству нет предела. Очень важно, что по ходу нашего сегодняшнего обхода некоторые вопросы уже просто пошли в разработку.

Мешканці в свою чергу запевнили, готові попрацювати собІ ж на благо, а тому вирішили порядок наводити спільно і постійно.

Анатолій Денисенко заступник голови комісії з питань ЖКГ Харківської міськради:

Мы в партнёрстве с жителями решим все проблемы. Здесь и депутатский корпус вам в этом поможет и бюджет насколько это возможно мы увеличили и заложили средства на благоустрйство территории. Думаю если такими темпами поработаем несколько лет, то в Харькове будет жить более комфортнее.

Строк для виконання сьогоднішніх зауважень — тиждень. Після чого депутати та комунальники обіцяють пройти тим же маршрутом.

Роман Веприцький голова адміністрації Комінтернівського району:

Я не хочу, чтобы всё что мы записали осталось на бумаге. Я категорически всем заявляю, я проконтролирую. Я ставлю задачу каждой службе, кого коснулось — выполнить то, что мы наметили.

Такий піший похід, запевняє голова району, не перший і не єдиний. Планують дослідити кожен двір і так чи нещотижня до самих холодів.

Анжела Сушко, Євген Шинкаренко, Харьковские Известия.