У Харкові знайшли гранату під час прибирання Соснового бору: подробиці події (відео)

29.03.2024 21:07   -

Прибирання з небезпекою для життя. Працівники «Харківзеленбуд» під час прибирання Соснового бору у Київському районі знайшли ручну гранату. І одразу призупинили роботу та викликали правоохоронців.

МАРГАРИТА ПРОСТОМОЛОТОВА ОЗЕЛЕНЮВАЧ СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
Мало лі що це таке. Я даже не поняла, що це таке. А потом мені сказали – це граната. І я одійшла в сторонку і підізвала старших – хай вони розбираються. Мало лі чого, може щас пошуршу ногами, а вона взорветься. Не хочу, не хочу підходити.

ВІКТОР СІРИЙ НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ ЗЕЛЕНОГО ГОСПОДАРСТВА КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
Сьогодні ми натрапили на ручну гранату, вибуховий пристрій, визвали поліцію. Ми приступили, огородили це місце стрічками. Виставили майстра, майстр став на відстані безпеки і ждали поки приїде поліція.

Під час слідчих дій правоохоронці з’ясували, що граната виявилась не бойова, а тренувальна – страйкбольна. Яким чином вона потрапила до бору, з’ясовує слідство. Але то могла бути і справжня граната. Тож комунальники просять харків’ян бути уважними та розуміти небезпеку.

ВІКТОР СІРИЙ НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ ЗЕЛЕНОГО ГОСПОДАРСТВА КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
Раніше нам забороняли військові знаходитись в даній зоні, оскільки вона була небезпечна. Тут були проведені роботи МНС-ників, які проходили і збирали небезпечні предмети, що траплялось. Вибухові предмети, а потім дозволили нам робити на даному участку. І все одно ми знаходимо небезпечні вибухові предмети.

І попри небезпеку працівники «Харківзеленбуд» кажуть, продовжують працювати. У планах вивезти близько 15 кубометрів сміття. Так аби привести територію лісової зони до ладу.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ВІКТОР СІРИЙ НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ ЗЕЛЕНОГО ГОСПОДАРСТВА КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
Роботи на даній ділянці будуть проводитись, поки ми не наведем належний стан. 

Взагалі ж то комунальники тут прибирають сухе гілля, усувають аварійність дерев, які постраждали від бойових дій та буревію. А також вивозять побутове сміття, що залишають після себе люди.

МАРГАРИТА ПРОСТОМОЛОТОВА ОЗЕЛЕНЮВАЧ СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
Що тут тільки не находили. Сміття: тут і кружки, і вилки, і тарілки, і ложки, і всякі баклажки, і кастрюлі якісь тут – сміття. Сумки, обувь якась була, одежа була – таке все.

ВІКТОР СIРИЙ НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ ЗЕЛЕНОГО ГОСПОДАРСТВА КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
Працівники зеленого господарства збирають мусор, збирають гілля, яке потім буде вивозитись на звалище. Прибираємо територію Соснового Бору, який стоїть на балансі СКП «Харківзеленбуд». Робітників залучено 1,5 десятка чоловік.

ОСТАННІ НОВИНИ