У Харкові відзначили День зенітних ракетних військ. Хто вони – оборонці нашого неба (відео)

10.07.2023 17:26   -

12 років тому військовий Ігор Бойко відправився на пенсію. Однак зранку 24 лютого 2022 року чоловік зібрав речі, за власним бажанням знов призвався та відправився боронити Харків. Згадує: тоді не роздумував і не вагався жодної хвилини.

ІГОР БОЙКО МОЛОДШИЙ НАУКОВИЙ СПІВРОБІТНИК НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ ФАКУЛЬТЕТУ ЗЕНІТНИХ РАКЕТНИХ ВІЙСЬК ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМ. ІВАНА КОЖЕДУБА
24 лютого ми разом із побратимами були вже на Північній Салтівці о 8:30, коли почався бій. Там успішно тримали оборону 55 днів. Після цього нас змінили, зараз ми виконуємо завдання, згідно призначення, по обороні міста Харкова. Найбільше запам’яталося прощання з рідними, як пішов воювати. І найбільш скрутне те, що було – це знищення нашого міста. Вони почали боротися з гаражами, потім знищили всі будинки.

Головною своєю підтримкою чоловік вважає родину. Ділиться: завдяки ній навіть за півтора роки війни має достатньо сил, аби продовжувати боротися та наближати перемогу. А у поразці рф, каже, навіть не сумнівається.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР БОЙКО МОЛОДШИЙ НАУКОВИЙ СПІВРОБІТНИК НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ ФАКУЛЬТЕТУ ЗЕНІТНИХ РАКЕТНИХ ВІЙСЬК ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМ. ІВАНА КОЖЕДУБА
Росіянам хочу побажати, щоб вони забирали всіх своїх солдатів із нашої території, приготувалися виплачувати репарації. Ми не кровожерливі, нам треба повернути свої території. Російської території нам не треба. Все буде Україна, всі повернуться. А ще росіянам хочу побажати, щоб вони скоріше закінчили цю війну. Це тільки від них залежить.

Наразі до Харкова вже не наближаються літаки, зменшилася й інтенсивність ракетних обстрілів, констатує мер Ігор Терехов. І додає: значна заслуга в цьому – саме військовослужбовців Повітряних Сил.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Так, є певні складнощі, ми це розуміємо. Але дякуючи вам, завдяки вам, місто живе, місто працює. Люди повертаються до Харкова. І це – завдяки вам. Дуже дякую вам за ваш героїзм, за вашу мужність, за те, що ви робите для мешканців міста Харкова і для всієї України/

КОСТЯНТИН ВАСЮТА ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА УНІВЕРСИТЕТУ З НАУКОВОЇ РОБОТИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМ. ІВАНА КОЖЕДУБА
24 лютого минулого року ми всі в одному строю зупинили ворога на землі і на небі. Наші вихованці вміло та героїчно захищають українське небо. Серед них уже 50 – Герої України. На жаль, 28 – посмертно. Із перших днів війни ми відчуваємо підтримку харків’ян та міської влади. Ми дуже вдячні вам за це. Запевняємо вас, що ми й надалі будемо міцно та креативно захищати наше місто-герой Харків.

На честь Дня зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗСУ для бійців влаштували урочистий концерт. А завершився захід – церемонією нагородження.

ОСТАННІ НОВИНИ