У Харкові відзначили День науки (відео)

19.05.2023 10:50   -

У Харкові відзначили День науки. Це професійне свято тих, чия робота так чи інакше пов’язана з науковими дослідженнями.

Мета – вшанування наукових традицій та досягнень учених.  Урочистості провели в Харківському національному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди. Церемонія привітань перемежалась виступами талановитої молоді міста.

Як відзначила директор Департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко, наука у Харкові завжди була на почесному місці. Вона також подякувала викладачам педуніверситету за виховання висококваліфікованих педагогів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЬГА ДЕМЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
По-перше, я маю честь привітати всіх вас від імені Харківського міського голови Ігоря Терехова інтелектуальний ресурс завжди був візитівкою нашого міста, він завжди був рушійною силою нашого міста, А зараз, в такі тяжкі часи, він продовжує бути локомотивом нашого міста. І ще ви навчаєте і виховуєте в студента науковість. І не дарма 10 років поспіль освіта Харківщини має перше місце в малій академії наук. А де і ще починається велика наука, як не з маленької шкільної науки. 10 років поспіль наші школярі, яких виховують ваші випускники, і являються кращими маленькими науковцями.

З нагоди свята кращим співробітникам педуніверситету Сковороди вручили Подяки міського голови та грамоти керівництва області.

ОСТАННІ НОВИНИ