У Харкові відзначили День Національної поліції України (відео)

04.07.2023 16:00   -

Харків може пишатися своїми захисниками правопорядку. Вони охороняють життя та спокій громадян. Виявляють колаборантів та зрадників. Щодня займаються розмінуванням. Та несуть службу у посиленому режимі на блокпостах. Сьогодні в Україні відзначають День Національної поліції. З нагоди свята у Харкові відбулися урочистості.

ВОЛОДИМИР ТИМОШКО НАЧАЛЬНИК ГУНП У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Харківщина по праву може пишатися своєю поліцією. Попри важкі умови поліцейські продовжують нести службу і зараз. Щодень щодоби поліцейські розкривають 42 кримінальних правопорушення. Ми продовжуємо боротьбу з наркозлочинами, незаконним обігом зброї, затримуємо вбивць грабіжників і крадіїв. Розшукуємо зниклих безвісті, виявляємо та затримуємо диверсійно розвідувальні групи їх членів посібників зрадників. Та колаборантів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

АНДРІЙ РУДЕНКО ЗАСТУПНИК ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ
Только благодаря вам вашей работе, которой вы отдаете свою жизнь свою кровь свою любовь и свою жизнь сегодня в Харькове покой и порядок, благодаря вам, вашему руководству и той дисциплине, которая у вас присутствует. Вы в первых рядах встречали врага и давили его здесь на Харьковской земле. Я хотел бы поблагодарить за вашу работу за ваш труд.

Найкращих працівників нагородили почесними грамотами.

ОСТАННІ НОВИНИ