У Харкові тривають тренінги з громадотворення (відео)

10.04.2024 19:45   -

У Харкові відбувся черговий тренінг з серії воркшопів з громадотворення під гаслом “Спільні рішення – спільна відповідальність”. Такі заходи тривають вже протягом місяця. І за цей час до них, говорять організатори, долучилось більше ста харків’ян.

Мешканці Харкова, люди різного віку, професій вчаться під час цих занять формувати конструктивні пропозиції, також доносити їх до влади та захищати, грамотно відстоюючи свою думку.

ВЛАДИСЛАВ МЕШКАНЕЦЬ ХАРКОВА
Для того, щоб зрозуміти, як допомагати населенню, що саме потрібно робити, щоб люди зрозуміли, що потрібно підтримувати один одного в такі важкі часи.

СВІТЛАНА МЕШКАНКА ХАРКОВА
Я – харків’янка. А тому проблеми і майбутнє мого міста мене дуже хвилюють. Тому на цьому тренінгу, сподіваюсь, допоможуть нам знайти певні правильні рішення для подальшого життя нашого міста, для відбудови його, для того, щоб ми разом допомагали, піклувались і в майбутньому все робили для того, щоб наше місто було таким самим гарним, незламним, щоб наше місто продовжувало жити і розвиватись.

Теоретична база знань, яку під час занять тренери дають учасникам, підкріплюється практикумами. У формі командної гри присутні відпрацьовують отримані навички, обговорюють інновації, виклики та можливості громадського впливу у реальному житті, розповідає організаторка заходу.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІРИНА НЕЧІТАЙЛО ЕКСПЕРТКА ГО “СМАРТ МЕДІА”
І є результати. І власне нас ці результати дуже радують, і ми отримуємо позитивні відгуки. Ми проводимо опитування на вході і на виході. І вже з попередніх тренінгів ми бачимо приріст знань. Ми це відслідковуємо статистично. нашу думку, думку Смарт Медіа, і ця думка підтримується міською радою, і підтримується закордонними колегами, які також виступають і підтримують цей захід стосовно того, що громада має бути активною. Люди мають просувати свої рішення вгору і мають знати, яким чином вони можуть спілкуватися з представниками влади, бо ж таке дуже важливим. Влада відкрита для спілкування для такого, але головне, щоб це був двосторонній процес, процес двосторонньої комунікації. Власне з цього приводу наші воркшопи, які ми організовуємо для того, щоб навчити людей, підказати, як можно адвокатувати своє рішення, просувати їх до влади, влада їх чує, влада реагує і як разом вирішувати спільніпроблеми.

ОСТАННІ НОВИНИ