У Харкові привітали фармацевтів з професійним святом (відео)

15.09.2023 22:22   -

Урочистості з нагоди професійного свята фармацевтів пройшли у Харкові. Вітаючи представників галузі, працівників національного фармацевтичного університету, Ігор Терехов підкреслив, що пишається тим, що в Харкові є такий заклад.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Дуже багато ви робите сьогодні для того, щоб студенти навчались. Так, нажаль, сьогодні навчання онлайн. Але ми віремо в те, що незабаром наші студенти, будуть в аудиторіях. Ви будете викладати їм віч-на-віч. І я дуже хочу, щоб якнайшвидше це було. А те, що фармація у Харкові є пріоритетною, це ми розуміємо. Є наші виробничі потужності фармації, якими ми теж пишаємось. І завдяки вам розробляються нові ліки, завдяки вам рятують наші лікарі життя і військових, і цивільних, і всіх наших українців.

Працівники фармації Харківщини яскраво проявили себе під час супротиву російському вторгненню. З перших днів війни забезпечували ліками мешканців, навіть тих районів, де було небезпечно знаходитись. І це теж вагомий внесок в загальну справу  – наближення Перемоги.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

АЛЬОНА БЛАГОВЕЩЕНСЬКА ГОЛОВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
Хочу вас привітати і особливо подякувати за ваших вихованців. Як тільки деокуповувались території і були деокуповані в Харківській області, перші, хто там з’являвся – це аптечні заклади, аптечні пункти. Тобто це люди, які були на самій, самій передовій, і крім професійного, що вони несли до населення, вони ще несли свої особисті людські якості – поспілкуватися, підтримати, допомогти. І цьому всьому їх навчили ви.

З нагоди свята лунало багато теплих слів, привітань і подяк. Низка працівників Харківського національного фармацевтичного університету на чолі з керівником, Аллою Котвіцькою, були відзначені почесними грамотами та подяками.

АЛЛА КОТВІЦЬКА В.О. РЕКТОРА НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Символом нашої професії  можна вважати, в тому числі, і ваги. З поміж усіх побажань, поміж усіх привітань, я хочу побажати нам усім виважених рішень, я хочу побажати нам усім рівноваги, я хочу побажати нам усім бути щасливими в своїй професії. За святом вас!

ОСТАННІ НОВИНИ