У Харкові прогресує СOVID-19. Одна з профільних лікарень вже заповнена на третину (відео)

26.09.2022 18:49   -

Міська клінічна лікарня №13. Валентина Михайлівна прийшла сьогодні до медиків, бо, каже, погано себе почуває. Побоюється, що це може бути ковід.

ВАЛЕНТИНА МИХАЙЛІВНА ЖАЛІЄТЬСЯ НА ПОГАНЕ САМОПОЧУТТЯ
У меня поднялась температура и болит горло. Поэтому пришла к своему лечащему доктору. Два года назад, я болела ковидом. У меня были поражены легкие 50-60%.

Згідно результатів експрес-тесту, у жінки ковід не підтвердився. Щоправда, кажуть лікарі, людей з симптомами як у Валентини Михайлівни протягом вересня побільшало.

ВІРА ГОПКО ЛІКАР ТЕРАПЕВТИЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ КНП «МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №13»
За проміжок часу 2 тижнів збільшилась кількість пацієнтів. До прийому 20-ти з температурою за добу. Вони звертаються з одними симптомами, біль у горлі, нежить, або закладеність вух. Ми стараємось їм допомогти, збільшилась кількість те6стів. Вони також у нас позитивні. 20 пацієнтів, які пройшли експрес-тестування.

Загалом, кажуть у лікарні, що є профільною, за останні два тижні почали фіксувати зростання кількості хворих коронавірусом.

Наразі відділення стаціонару для корона вірусних хворих, заповнений на третину. Тут людям надають все необхідне. Для надання меддопомоги людям, кажуть, є все необіхне. Від засобів захисту до апаратів штучної вентиляції легенів.

АЛЛА БОБЕЙКО ДИРЕКТОР КНП «МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №13»
На теперішній час у закладі лікується 59 хворих. Більшість госпіталізованих – середньої важкості. Однак є хворі в тяжкому стані, які перебувають в тому числі – в реанімаційному відділенні. Важкохворі частіше всього є хворі з надмірною вагою , без вакцинації, або ж неповно кількістю щеплень та іншими важкими супутніми захворюваннями. На теперішній час в лікарні в реанімаційному відділенні знаходиться вісім хворих з повідом. З них чотири на постійному потоці кисню. Останні хворі знаходяться на кисневих концентраторах.

Станом на понеділок у Харкові підтверджено ще 64 нових випадків корона вірусної інфекції. І така статистика зберігається чи не щодня.

АЛЛА БОБЕЙКО ДИРЕКТОР КНП «МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №13»
На теперішній час можна відверто сказати, що хвиля почалась. Яка вона буде по важкості по її протяжності, сказати важко. Тому,що багато людей вже перехворіло. Навіть по два рази. Багато людей вакциновано . Багато людей вакциновано двома дозами та бустерною дозами. Тому є вже досить високий прошарок населення , який не повинен хворіти, або він захворів у більш легкій формах. І достатньо буде амбулаторного лікування.

Тому задля попередження інфікування, надійний метод протидії ковіду – є вакцинація. Наразі імунізацію можна пройти при у будь-якій міській поліклініці.