У Харкові поховали родину Путятіних, яка згоріла живцем після атаки російських дронів (відео)

12.02.2024 23:00   -

Тут ще не скоро відновиться таке життя, яким воно було тут раніше, а душевні рани у місцевих жителів, здається, не загояться ніколи. Третій день після страшної трагедії у приватному секторі Немишлянського району. Люди продовжують потроху оговтуватися. Багатьом доведеться починати все з чистого аркуша, адже їхні будинки та майно знищені вогнем.

ОЛЕКСАНДР ВЛАСНИК ПОСТРАЖДАЛОГО БУДИНКУ
Я вже заснув, вирубався, а потім чую вибух один. Я не звернув на це уваги, думаю, спатиму далі. Потім другий слідом, це вже підняло мене. А потім третій і заграва в кімнаті. Відразу думка – треба вийти подивитись, ще було в голові, що нафтобаза. А там все палає, вогонь, заграва. Одягнувся швидко, думав хвилинна справу. Дивлюсь, йде лава, темна лава по всій ширині вулиці, ось тут доходить і розтікається, у мене вже мандраж, але це все було без вогню. На подвір’я вже затікає. А потім слідом вогненна лава, вогненна річка і все спалахує. Заскочив до хати, взяв документи, паспорт, ну що згадав… телефон і вибіг сюди. І ось цю всю ніч вогонь та вогонь. Виглянув, а там уже й на розі вулиці потекло. Будинки палають.

ОЛЕКСАНДР ВЛАСНИК ПОСТРАЖДАЛОГО БУДИНКУ
Дітей шкода, діти погоріли. Я якось влітку вийшов, пам’ятаю, Гриша, їхній тато, молодшого на візочку катав. Ось за що діточки постраждали, живцем погоріли. Я тоді казав Гриші, ви їх за алфавітом назвали – старший Льоша, другий Михайлик та третій Павлик. Звісно, жах бере.

Біля будинку, де живцем згоріла родина Путятіних, чоловік, жінка та троє неповнолітніх дітей, утворився своєрідний меморіал. Люди несуть квіти, свічки, іграшки та солодощі для загиблих янголяток. На одному з міських цвинтарів, у закритих трунах, поховали останки родини.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ТЕТЯНА ПУТЯТІНА ВТРАТИЛА СИНА, НЕВІСТКУ ТА ТРЬОХ ОНУКІВ
Усіх, хто підтримує війну, всіх… Нехай горять таким же полум’ям, як наша вся вулиця згоріла, і мої діти згоріли і ще сусіди, дві людини, згоріли.  Всі. Оце я їм бажаю!

Проте потроху повертати життя на вигорілі вулиці треба. Міські комунальники проводять роботи з ремонту постраждалих покрівель будинків, що мають надію на відновлення.

ОЛЕГ ВОЛОШИН ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА КП «ХРБП»
На даному об’єкті силами КП «ХРБП» проводяться роботи з усунення аварійності постраждалої покрівлі. Внаслідок горіння було пошкоджено кроквяну систему та шиферне покриття. Силами КП проводяться роботи з укріплення постраждалих конструкцій та накриттю будівлі. На даному будинку буде відремонтовано майже 100 квадратних метрів покрівлі. До цього ми проводили роботи з закриття контурів житлових будинків.

ІГОР МАРЦИШЕНКО ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ НЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ З ПИТАНЬ ЖКГ
Взагалі постраждало 15 будинків. Зараз проводяться роботи по відновленню даху. Також вигоріли всі електричні дроти, більше 1,5 кілометри. Також завезені опори нові з «Харківобленерго», будуть замінені опори, 8 опор. Є ще така ємність куди стікала вся солярка, зараз її відкачують «Харківводовідведення» і вивозять утилізують разом з МНС. Зараз газовики роблять свою справу, а також електрики будуть відновлювати. 8 опор будуть замінені завтра і вже 100% електрика вся буде подана і світло буде. 

ОСТАННІ НОВИНИ