У Харкові миють та реставрують “Сім див Харкова”. Комунальники вже пристали до роботи (відео)

09.04.2024 16:18   -

Комунальники готують до літа біломармурові міні-копії «Сім див Харкова», що розташовані на площі Архітекторів.

ІРИНА САЙКО ПРЕССЕКРЕТАР СКП “ХАРКІВЗЕЛЕНБУД”
Прийшов вже час їх помити. Там багато пилюки, треба помити скло. Крім того, в наших планах реставрувати їх. Тобто, через перепади температури де-не-де є розшарування фарби, маленькі тріщинки. Це все ми будемо прибирати.

Комунальники планують щодня мити по одній інсталяції. Розпочали з мініатюри пам’ятника Тарасу Шевченка, розповідає прес-секретар підприємства.

ІРИНА САЙКО ПРЕССЕКРЕТАР СКП “ХАРКІВЗЕЛЕНБУД”
Що конкретно ми будемо робити: по-перше, ми знімаємо скло, щоб його вимити. По-друге,ми маємо реставрувати сам символ мініатюрний. Це дуже філігранна робота. Дуже робимо це обережно, все вручну. В наших планах ще відреставрувати фонтан закоханих. Це відбудеться найближчим часом. І ми його маємо запустити до літнього періоду.

Наразі працівники СКП “Харківзеленбуд” працюють по всьому Харкову, в тому числі і у віддалених районах, розповідає Ірина Сойко. Реставрують фонтани, прибирають у скверах, лагодять лавки, доглядають за квітниками, готують до висадки квіти.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІРИНА САЙКО ПРЕССЕКРЕТАР СКП “ХАРКІВЗЕЛЕНБУД”
Ми вже вчора висадили перші клумби на каскаді. В планах у нас наступний об’єкт, це дзеркальний струмінь, це клумба біля пам’ятника Шевченку. Також особливу увагу ми приділяємо нашим урнам для сміття. Тому що Харків, самі знаєте, це чисте місто.

Ось так, попри постійні ракетні обстріли, подекуди без можливості застосувати спецелектроприлади через відсутність світла, харківські комунальники дбають про красу і чистоту рідного міста.

ІРИНА САЙКО ПРЕССЕКРЕТАР СКП “ХАРКІВЗЕЛЕНБУД”
Чи доцільно це робити?! Звісно, доцільно. Ми готуємось до літа. Робимо ми це по-перше, для того, щоб підтримати харків’ян. Ви знаєте, що в нас вимикають світло. Що людям робити вдома? Вони виходять на вулицю , в ходять под хати повітрям і ось якщо воно буде в такому вигляді брудному , воно ж не буде радувати око. А так для підтримки, Харків живе, Харків працює, ми будемо зберігати своє місто , ми чекаємо на наших переможців. Вони приїдуть, побачать, що в нас все чисто, гарно, акуратно.

ОСТАННІ НОВИНИ