У Харкові ліквідують наслідки ворожого обстрілу та готуються до зими (Відео)

08.08.2022 16:52   -

Співробітники всіх філій КП «Харківські теплові мережі» готуються до зими та відпрацьовують заявки харків’ян. Як повідомили на підприємстві, до старту опалювального сезону залишилось 69 днів. У місті триває реконструкція теплових камер та перекладання магістралей.

Крім того, проводиться ремонт покрівель на джерелах теплопостачання – як постраждалих від бойових дій, так і тих, де ремонт потрібний за регламентом. Також на підприємстві раціонально використовують запчастини та матеріали. Так, в одній із котелень, що реконструюються за проектом Світового банку, демонтували димову трубу. Оскільки система ще не відслужила свого терміну, її встановлять замість розбитої на котельні у Київському районі.

Також встановлюються вентиляційні шахти, оздоблені малюнками казкових героїв. Зокрема, цими днями такі з’явилися в Холодногірському районі. Нагадаємо, з питань, пов’язаних з опаленням та гарячим водопостачанням, можна звернутися до колцентру за тел.: 341-41-40, для дзвінка з мобільного – (057) 341-41-40.

Марія Соловйова, Єгор Мікенін