У Харкові комунальники слідкують за станом труб в укриттях (відео)

14.09.2023 09:50   -

Це одне з простих укриттів у Харкові, розташоване у підвалі житлового будинку Основ’янского району. Нещодавно тут спеціалісти КП “Харківводоканал” провели низку ремонтних робіт.

ВІТАЛІЙ ФЕДІН НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ ОСНОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ КП “ХАРКІВВОДОКАНАЛ”
Ми замінили чотири сантехприбори, десь близько 40 метрів труби холодного водопостачання і десь близько 20 метрів системи водовідведення.

З самих перших днів війни завданням саме комунальників було подбати про те, щоб приміщення, де ховались люди, були сухими – не підтопленими, щоб були встані крани холодного водопостачання. І от вже другий рік вони слідкують за справністю обладнання та труб у підвалах.

В Основ’янському районі 106 таких тимчасових укриттів, каже начальник дільниці.

ВІТАЛІЙ ФЕДІН НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ ОСНОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ КП “ХАРКІВВОДОКАНАЛ”
Везде є вода, де люди можуть зайти набрати води. Везде висять таблички, щоб люди не путались , який кран відкрити. А взагалі по району в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду було підготовлено 818 будинків, підвалів, по всьому району. Де було треба – замінена труба, дефектні участки.

Всього у Харкові наразі 2250 місць тимчасового укриття. Працівники КП “Харківводоканал” постійно  слідкують за справністю кранів з холодною водою, які є у всіх цих приміщеннях, а також водовідведенням, говорить спеціаліст підприємства.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ВАЛЕРІЙ ХАРЛАН НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВНУТРІШНЬОБУДИНКОВИХ СИСТЕМ КОМПЛЕКСУ “ХАРКІВВОДОВІДВЕДЕННЯ” КП “ХАРКІВВОДОКАНАЛ”
І в тих місцях, де є можливість устанавлювали або відновлювали унітази, можливість користування сантехприборами, умивальниками. Робимо все можливе, щоб ці нежитлові приміщення не були затоплені водою, щоб у них не було сирості, бо через них проходять різні комунікації внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, зливової каналізації, господарської побутової каналізації. Наш обов’язок їх своєчасно відновлювати, ремонтувати, щоб вони не давали течі, щоб мешканцям під час тривоги, які будуть знаходитись у бомбосховищі, із-за наших внутрішньобудинкових систем не було у них дискомфорту.

Також протягом літнього періоду комунальники підготували до нового опалювального сезону внутрішньобудинкові системи у 6 тисячах 300 будинків комунальної власності, зазначає Валерій Харлан.

І вони повністю готові на 100 відсотків.

Виконуються роботи і з заміни трубопроводів у будинках. Комунальники кажуть, до кінця року такі поточні ремонти завершать в усіх запланованих семистах будинках.

ОСТАННІ НОВИНИ