У Харкові дітям загиблих військових платитимуть щомісячну допомогу. Подробиці

22.11.2023 19:22   -

За ініціативи Харківського міського голови 8 тисяч гривень щомісяця будуть отримувати діти, які втратили одного з батьків – захисника України, в тому числі і під час проведення АТО.

СВІТЛАНА ГОРБУНОВА-РУБАН ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА СОЦЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
В нас є діти тих, які воювали з 14-го року. І цей реєстр ми ведемо з 14-го року. Таких дітей 51 у сім’ях загиблих. Стосовно дітей, які проживають у сім’ях тих людей, які загинули під час цієї агресії рф, починаючи з 24-го лютого. На жаль на сьогоднішній день вже маємо більш ніж 200 дітей. І на жаль, їх кількість збільшується, тому що війна продовжується і люди продовжують гинути, і серед них же харків’яни, і є сім’ї, які проживають у місті Харкові.

Рішення про виплати допомоги дітям, які втратили батька- захисника України у Харкові прийнято вперше. Його вже ухвалили на сесії.
Кошти виплачуватимуться з міського бюджету до досягнення дитиною повноліття, пояснили в Департаменті бюджету і фінансів Харківської міськради.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ТЕТЯНА ТАУКЕШЕВА ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ, ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ БЮДЖЕТУ І ФІНАНСІВ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ
Это новое направление, чего в предыдущем году у нас не было. Думаю, это правильное направление, которое в обязательном порядке надо выполнить.

Крім того, до переліку соціально вразливих верств населення додали харків’ян, які мають хронічне захворювання нирок і потребують проведення за життєвими показаннями амбулаторного гемодіалізу в медзакладах міста.

СВІТЛАНА ГОРБУНОВА-РУБАН ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА СОЦЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
На жаль, у нас досить велика кількість цих людей, і їм тяжкий стан їх здоров’я не дозволяє пересуватися по місту у громадському транспорті. Тому ми повернулися до тієї матеріальної допомоги, яку надавали до війни.

Таким громадянам виплатять одноразову грошову допомогу в розмірі 10 тис. грн.

ОСТАННІ НОВИНИ