У Харкові Департаменти, комунальники та адміністрації зійшлися у битві (відео)

15.09.2023 09:15   -

Вони роблять це не гірше за свою основну роботу. Вправно роблять комфортним життя харків’ян і так само вправно володіють м’ячем. У місті відбулась спартакіада з міні-футболу. Битва Департаментів, Комунальних підприємств та районних адміністрацій міста-героя. Учасники вкотре довели, що вони, як і всі харків’яни, незламні духом та тілом! Призові місця розподілилися так – третє місце за КП «ХТМ», друге за Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту. Перше місце за КП «Харківводоканал».

ВОЛОДИМИР СІРКО СПІВРОБІТНИК КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»
Емоції переповнюють! Було дуже важко та цікаво, але це спорт! Це спорт, це боротьба! Ну, напевно, для цього ми приходимо, щоб отримувати позитивні емоції. Та якось відпочивати від ну тяжких буднів на даний час.

ОЛЕКСІЙ СОЛОП СПІВРОБІТНИК КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»
Наша команда виступила дуже добре. І хоча зараз війна, але в нас є змога, і в місті Харкові є змога проводити такі змагання. Це дуже круто. Дякуємо нашим ЗСУ, що ми можемо проводити такі змагання. Всі команди були на рівні. Ми, мабуть, більше хотіли перемоги, тому успіх на нашій на нашому боці.

ДМИТРО САШКОВ СПІВРОБІТНИК ДЕПАРТАМЕНТУ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
У нас було 3 гри. Почали з чвертьфіналу, полуфінал та фінал. У фіналі, нажаль, програли КП «Водоканалу» 1:0, але ми боролися до останнього. Всі команди гарні, всі дев’ятнадцять КП, адміністрації, Департаменти – всі підійшли до цієї спартакіади дуже серйозно і були дуже гарні змагання.

АРТЕМ ВОРОНОВ СПІВРОБІТНИК КП «ХТМ»
Нам трошечки не підфартило. Ми по пенальті програли команді Департаменту сім’ї та молоді. Але боролись вони, ну по віку вони молодші за нас, тобто ми грали від оборони, намагалися і розуміли, що наш шанс тільки буде зіграти з ними по точках. Але не фартануло!

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Хочу звернутися до усіх, хто приймав участь у цих футбольних баталіях, подякувати вам, перш за все, за ту насолоду, яку ви доставили своїм вболівальникам, усім нам. Це дуже приємно, дуже приємно, коли по справжньому люди працюють, працюють на своїх комунальних підприємствах і цим пишається вся Україна. Тим, що робить наше комунальне підприємство. Пишаюсь я, славетне місто-герой Харків. Хочу подякувати усім комунальникам, які не тільки працюють на своїх робочих місцях, але й займаються фізичною культурою. І це дуже, дуже важливо. Хочу всім подякувати! Звісно, поздоровити усіх вас, бо скажу таким чином, що програвших сьогодні нема!

ОСТАННІ НОВИНИ