У каждого села свой флаг и герб

10.10.2012 22:15   -
Автор:

Ідея придумати та затвердити регалії територіальних громад прийшла мешканцям району ще торік. Прапори увібрали кольори держави, області та сіл. На гербах символи пов’язані з назвою селища та його досягненнями.

Після урочистого маршу, до виставки досягнень. Народні умільці з різних сіл представили на суд  комісії витвори з дерева та тканини, з бісеру та квітів, і навіть з їжі.   

-У нас цель была в этом году: блюда, умельцы, и герб и флаг.

День громади, цього року,  одними прапорами та парадами не обмежився. Мешканці Дворічанського району разом з нардепом Дмитром Шенцевим, започаткували ще одне нововведення: здавати до свята заплановані об’єкти. Капличка у центрі селища – про її відкриття прихожани мріяли давно. І ось, молитва на освячення та добрі слова тим хто, допоміг у її будівництві.
 
отець Андрій  

-Я хотел бы поблагодарить Дмитрия Алексеевича за то что он действительно потрудился, сделал эту часовню на благо наших людей, на благо нашего района.

Від справ духовних до більш земних. Для маленьких мешканців Дворічанського району дорослі влаштували особливий сюрприз – два нових сучасних дитмайданчика.

Свята закінчаться, а капличка, і дитячі майданчики ще довгі роки радуватимуть дворічан, тож, каже Дмитро Шенцев, таку традицію необхідно продовжити не чекаючи наступного дня громади.  

Дмитро Шенцев народний депутат України

-Мы шаг за шагом, делаем, обновляем, мы работаем. И думаю, что наш совместный труд это единственное, что в конечном итоге сможет вывести нашу страну из кризиса: и страну, и область, и район. Поэтому нам власть имущим, я всегда говорю, побольше возможностей делать добро, а вам добра, счастья, хорошо сегодня отдохнуть.

Андрій Соловйов, Євген Шинкаренко, Харьковские Известия.