У Харкові з’явиться нова тролейбусна лінія

27.03.2013 17:45   -
Автор:

По провулку Забайкальському працюють бригади міськелектротрансу. Та це не ремонтні роботи, а будівельні. Тут вони прокладають нову тролейбусну лінію.

Усе роблять з нуля. Встановлюють нові опори, протягують контактний дріт. Він буде довжиною у триста п'ятдесят метрів. Цим шляхом тролейбусам можно буде не лише потрапити до депо. Його використовуватимуть як розворотне коло. Поки цю лінію не збудували — тролейбуси дорогою у депо долають зайві кілометри.

Федір Пахомов співробітник КП "Міськелектротранс"

-Они аж через Аэропорт ездят. А теперь будет отсюда заезд. В связи с тем, чтобы не было расхода электроэнергии. И тут ближе.

Такий гак з'явився після реконструкції проспекту Гагаріна, пояснюють транспортники. Точніше після монтування паркану вздовж дороги.

Сергій Дульфан директор Департаменту транспорту

-Это так называемые участки непрерывного движения, где скорости эксплуатационные немножко выше, нежели на других участках улично-дорожной сети города. И для обеспечения безопасности при проектировании было принято решение поставить разделитель, чтобы сберечь человеческие жизни. Если мы едем в сторону Аэропорта, сразу за Одесской был левый поворот тролейбуса. Когда разделитель стал непрерывным, мы быди вынуждены его ликвидировать. Потому что тролейбус пересекать 3-х полосное движение не может.

Будівництво нової тролейбусної лінії з заїздом у депо — допоможе виправити ситуацію. Та поки точної дати введення її в експлуатацію транспортники не можуть назвати. Усе, кажуть, залежить від погоди. Бо окрім роботи на висоті, треба провести реконструкцію і на землі. По всьому провулку Забайкальському покласти нове дорожнє покриття.

Олена Завгородня