У Харкові відкрито школу атопічного дерматиту

05.10.2012 22:18   -
Автор:

Анастасія Полякова кореспондент

-Атопічний дерматит — хвороба невиліковна. Але за правильного догляду можна контролювати хід захворювання. Відповідні знання тепер можна отримати у спецшколі, яку відкрили за підтримки депутата Харківської міської ради Анатолія Денисенка

Родина Яни Вольвіч вже дванадцять років усіма способами  намагається полегшити життя своєму сину. У хлопчика атопічний дерматит.

Яна Вольвіч відвідувачка школи атопічного дерматиту

-Постоянно нужно ухаживать — ребёнок должен находиться в стерильных условиях, соблюдать диету.

Про особливості догляду за хворими на діатез і розповідатимуть у школі на базі диспансеру номер чотири. Тут за позабюджетні кошти відремонтували приміщення, де проходитимуть заняття, також підготували матеріали, презентацію, а ще кожен отримає брошуру, де детально написано все про діатез.

Анатолій Денисенко депутат Харківської міської ради

-Харьков является пионером в Украине с точки зрения здравоохранения 03:33(СК)  03:44 наша задача, депутатского корспуса,  людей небезразличных просто создать все условия, чтобы можно было в комфортных условиях заниматься лечением, заниматься профилактикой и делать так, чтобы наши дети росли здоровыми и счастливым.

Заняття проводять фахівці-медики. На одну таку лекцію набиратимуть близько тридцяти людей. Все це абсолютно безкоштовно.

Оксана Сніжко відвідувачка школи атопічного дерматиту

-Это очень хорошо, для многих родителей это очень хорошо, каждый родитель может прийти и узнать, потому что обычно узнаем или от врачей или в интернете, но из первых уст всё же лучше.

Анастасія Полякова, Євген Карпенко, Харьковские Известия