У Харкові відкрили дошку на честь загиблого солдата

28.04.2012 15:57   -
Автор:

У Харкові відкрили меморіальну дошку на честь Володимира Березюка, солдата, який загинув під час нападу на військову частину. Трагедія сталася місяць тому. Двадцятирічному Володі до завершення служби в армії залишалося менше місяця. Він стояв на варті разом із двома товаришами. Злочинці напали на нього зі спини. Вони вдарили його сім разів ножем. Врятувати солдата лікарям не вдалося. Сьогодні на сороковини гибелі героя до контрольно-пропускного пункту, де стався напад, прийшли усі: родичі, друзі та співслужбовці загиблого.

Руслан Гринчак командир військової частини А 1451

-Це не просто подія, це приклад величезний військовослужбовцям, які на даний момент проходять службу, це великий приклад тим нащадкам, які будуть проходити службу в нашій частині.

Оговтатися після загибелі сина його батьки і досі не можуть.

Володимир Березюк батько загиблого солдата

-Воспитали такого сина, гордився і буду гордитись,вся наша сім'я, рідні, близькі, хто його знав, пусть земля йому  буде пухом. Ми його будем вспоминати і гордитися ним.

Ігор Чернових вітчим загиблого

-Много разговоров сейчас о том, что украинской армии нет. На это преступники и рассчитывали, своим героическим поступком ребята доказали обратное. Показали не только Украине, но и всему миру, армия есть, есть достойные солдаты, офыцеры и мы готовы дать отпор любому врагу.

Друзі та співслужбовці теж не можуть змиритися із тим, що Володі вже нема. Володимир Семенко і досі згадує його як старшого наставника.

Володимир Семененко співслужбовець

-Он нас учил с другом, с Русланом, от заправки кроватей до разбирания оружия, от заряжания до разряжания. Как человек он был очень хороший, очень отзывчивый, постоянно шутили, с ним постоянно нескучно было.

Пам'ять загиблого Володимира Березюка вшанували хвилиною мовчання та військовим салютом.