У Харкові пройшов ярмарок робочих місць для студентів

09.04.2013 15:56   -
Автор:

Ганна Дрозденко вже незабаром отримає диплом. За фахом дівчина – веб-розробник. Але без досвіду роботи працевлаштуватися молодому фахівцю – не просто, каже Ганна. Дівчина вирішила завітати на  ярмарок робочих місць. За день цей захід відвідало близько двох тисяч майбутніх випускників Вишів.

Катерина Шляхова випускниця

-Я хочу по специальности, это тяжело. Но здесь много компаний, много представителей, вполне реально найти. Я думаю, что можно найти работу.

АйТі-фахівці — зараз у попиті, кажуть у службі зайнятості. І прямо під час заходу всі бажаючи могли перевірити свої Ай-Ті-знання за допомогою спецтесту. Результати тестування допоможуть у спілкуванні з роботодавцями. Та на ярмарку — пропозиції для всіх професій. І компанії у молодих фахівцях зацікавлені. Цього року – набрав чинності новий закон про зайнятість. В ньому, зокрема, і прописана низка стимулюючих заходів, аби підприємства брали до себе на роботу молодь.

Володимир Міненко директор Харківського обласного центру зайнятості

-Проведення стажування на підприємствах, тобто молода особа. І ми можемо уже дати базу таких підприємств для стажування молоді. Вона проходить стажування на підприємстві і підприємство повинно їй зробити запис у трудову книжку. І це вже є, будемо вважати, певний трудовий досвід для молодої особи.

Також підприємствам, які створюватимуть нові робочі місця для молодих фахівців, держава компенсуватиме єдиний соцвнесок.

Олена Завгородня