У Харкові нарахували 20 несумлінних підрядників, які працюють на розриттях

12.12.2012 18:51   -
Автор:

Заробляєш на ремонті — роби все за правилами. Сьогодні міські чиновники інспектували роботу підрядників. Один з прикладів — прокладання кабелю по вулиці Полтавський шлях. Тут порушення наявні. Підрядник, проводячи роботи, зовсім не потурбувався про комфорт та безпеку місцевих мешканців.

Роман Нехорошков директор Департаменту житлового господарства

-Это место соответствующим образом не ограждено (вырезать заикания), не указано какая организация подрядная ведёт эти работы. И нет того маршрута следования пешеходов по которому люди могут безпрепятственно проходить. Вот в данном случае на тротуаре не вывезен грунт.

Раїса Дмитрівна пенсіонерка

-Техника безопастности нужна, чтобы соблюдалась, чтобы люди не падали — огородить. Потому что сейчас никто никому не поможет, если человек получит травму.

Юлія молода матуся

-Сегодня неудобно, и как долго это неудобно. Если бы эта канава была день мы бы потерпели, два — ну наверное тоже. Если это неотложно и быстро нужно сделать и это сделается быстро и качественно то да, они могут делать. А если после этого останется неубранно и неудобно то нет.

Запитати про виконання робіт на місці  нема в кого, підрядник відсутній. Та і самі робочі, побачивши телекамери, повтікали, покинувши інструмент. Але проблему не залишать на призволяще, вже сьогодні інформація про недоліки потрапить до єдиного дозвільного центру. Саме він видає ордери на проведення подібних робіт.

Ігор Бескровний кореспондент

-А ось на цьому дитячому майданчику що по Комсомольскому шосе ремонтні роботи начебто завершені. Але як? Підрядник про себе на згадку залишив розбиті бардюри та купи землі замість газонів.

Ще влітку фірма, якій належить новобуд, винайняла підрядника для прокладання кабелю. Для себе зробили зручно, для місцевих — аби як.

-А вас предупреждали, что нужно убирать землю после того как вы всё здесь разворотили?

-Конечно предупреждали, а как иначе?

-А что говорили?

-Да что вы ко мне пристали…

Для цих порушників — ті самі санкції. Загалом цьогоріч нарахували двадцять неблагонадійних підрядних організацій. Харків'яни теж можуть стати ревізорами. Про всі порушення під час проведення розриттів вони можуть повідомляти до служби 15-62. Насьогодні в місті близько 2,5 тисяч квадратних метрів незаасфальтованих розриттів на мережах водопостачання і близько тисячі квадратних метрів на тепломережах. Приписи на усунення недоліків отримують і комунальні служби, окремих співробітників мережевих КП притягають до адміністративної відповідальності.

Ігор Бескровний, Ярослав Кононенко Харьковские Известия