У Харкові бригади комунальників проводять ремонти під’їздів багатоповерхівок

10.11.2020 13:51   -
Автор:
Новий вигляд старого житлового фонду Харкова. Восьмий будинок по вулиці Косарєва. Індустріальний район. Вже до кінця тижня, другий під'їзд цієї п'ятиповерхівки буде не впізнати, кажуть комунальники. Зараз вони вже завершують оновлення даного об'єкта. Зайшовши на який навіть трохи злякалися. Штукатурка на деяких стінах відпала повністю, від фарби теж було одне нагадування. Так було, кажуть будівельники, а вже незабаром під'їзд буде чистим, світлим, як новенький.
 
Олександр Кузьменко начальник відділу технічного нагляду КСП "Інженерні мережі"
 
По данному подъезду поступило обращение через социальные сети к мэру. Состояние подъезда, т.к. не ремонтировался очень давно было не самым лучшим, можно так сказать, состоянии. Бригадой рабочих были проведены подготовительные работы — зашпаклёвано, поштукатурено, восстановлен слой, ненесено фактурное покрытие на стены и проведена покраска. 
 
Бригаді будівельників, додає Олександр Кузьменко, залишилось ще відновити вікна, що також розтрощилися з часом. В ході робіт у під'їзді встановлять світильники, нові та енергозберігаючі, і на додачу впорядкують мережі провайдерів. Вже після роботи, обєкт перевірять спеціалісти технагляду профільного міського КП.  
 
Олександр Кузьменко начальник відділу технічного нагляду КСП "Інженерні мережі"
 
В целом, на этот год, планировалось отремонтировать около 3 000 подъездов. На сегодняшний день 2 500 выполнены и порядка 300 находятся в работе, порядка 100 на завершающей стадии. По поводу приёмки работ — все подъезды выполнены качественно согласно строительных норм и правил.  Проверка осуществляется инженерами технического надзора на соответствии объемов выполненных работ и качества используемых материалов.