У Харківський філармонії з оркестром виступав учасник проекту «Голос. Діти»

14.01.2013 19:27   -
Автор:

До виступу година, але свого хвилювання Олексій не виказує, такий же зосереджений і не по-дитячому розсудливий. До того ж що поряд постійна група підтримки — бабуся та дідусь. Саме вони розділили з онуком його перше розчарування. Коли у проекті "Голос-діти" Олексій зворушливо виконав пісню італійською мовою, зірвавши шквал оплесків, ніхто з зіркового журі до нього не обернувся, і він, за правилами, залишив конкрус.

Олексій Ткаченко учасник проекту "Голос. Діти"

-Коли до мене ніхто не обернувся, була, звісно, образа в душі, але не велика.

Натомість хлопчика з Полтави відмітили глядачі. І саме він став переможцем в номінації "глядацьке голосування". Українців зворушила і його обдарованість, і непроста доля, адже два роки тому Олексій дивом вижив в автокатастрофі, в якій загинули його батьки і сестричка.  

Юрій Янко директор Харківської обласної філармонії

-Взволновала его судьба. Его Бог оставил, отметил и неслучайно наверное. И вы знаете пол оркестра сидели со слезами на глазах и я в том числе. Мальчик очень талантливый, а у нас все умные, красивые и талантливые должны быть в Харьковской филармонии.

Тамара

-Талантливый мальчик, талантливый. Я думаю у него великое будущее. Мы будем все за него болеть. Я думаю мы увидим его ещё не раз, он себя ещё проявит обязательно.

Ось і цього разу виступ Олексія нікого не залишив байдужим.  

Публіка скандує стоячи і просить повторити на "біс". Його мрія тепер — стати Народним артистом України. Співати обіцяє лише у супроводі оркестру. Переваги такого тандему, каже, відчув ще на першій репетиції.  

Олексій Ткаченко учасник проекту "Голос. Діти"

-В Києві я вже співав з оркестром, але коли я відрив двері і побачив такий оркестр я чуть не впав. Я коли почав репитирувати, така чиста музика, так все правильно грають, мені дуже сподобалося. Я тепер буду співати тільки під оркестр.

Анжела Сушко, Євген Шинкаренко, Харьковские Известия.