У харківських школах проходять спеціальні уроки «Податкова година»

10.04.2013 16:31   -
Автор:

Анжела Сушко кореспондент

-Cьогодні податківці тимчасово поміняли свій стиль роботи і виступили в ролі екзаменаторів. З професійної точки зору фахівці оцінювали знання гімназистів на тему декларування доходів громадян.

Ці старшокласники сьогодні здають іспит з податкового права. Після курсу лекцій, які в гімназії проводили самІ податківці, школярі тепер ЇМ презентують свої міні-проекти. Зізнаються, навчались на совість і нові знання пішли на користь, просвіщали навіть своїх батьків.

Андрій Гриценко учень 11 класу гімназії № 152

-Приходил, рассказывал родителям, что вот так и так, здесь вы не правы были, учтите. Это да!

Євгеній Савенко учень 11 класу гімназії № 152

-Скоро мне 18  и я стану дееспособным полностью и мне прийдётся свои доходы декларировать и я с этим сталкиваюсь впервые, мне было очень интересно и я теперь понял, что мне надо делать, куда идти, чтобы не заморачиваться с этим.

Анастасія Краковська учениця 11 класу гімназії № 152

-Действительно я не знала, что есть какие-то критерии как надо поступать, как подавать декларацию о доходах своих. Это очеь интересно в самом деле.

Вміння правильно декларувати доходи та отримувати податкові знижки — це по-європейськи, впевнені в міському Департаменті освіти.

Ольга Деменко директор Департаменту освіти

-Сегодняшняя тема очень важна, она связана прежде всего со специализацией, которой вы занимаетесь в школе, т.е. это право, с другой стороны она очень тесно связана и с экономикой.

Ось такі уроки, в рамках курсу лекцій на тему "Декларуй — Україну будуй", пройшли у школах всіх районів Харкова та області. Ініціатором їх проведення став голова податкової служби області.

Андрій Роздайбіда голова Державної податкової служби у Харківській області

-Мы украинцы создали, создадим и будем создавать более стабильное государство как в экономике так и в правовой политике. И именно вы в нашей Украине будете делать сдвиги в экономике в налогообложение буквально через 5-6 лет, когда получите высшее образование. 

Іспит гімназисти здали на відмінно, зазначили податківці. Щоправда обійшлись сьогодні без оцінок, найактивніших учнів нагородили цінними призами. І пообіцяли, що уроки у такому форматі стануть у харківських школах традиційними.

Анжела Сушко