У центрі міста розтрощили зупинку міського транспорту

21.01.2013 18:10   -
Автор:

Зупинка міського транспорту навпроти парку Горького — без скла. Основні сліди злочину у вигляді великих уламків — комунальники вже прибрали. Біля павільйону — лишень скляні крихти.

Валентина Василівна харків'янка

-Я только видела, что дворник убирал. И что уже одного стекла нет, и второго стекла нет.

Вікторія Гладка харків'янка

-Хулиганы. Так нельзя делать. Беречь надо остановки. И всё имущество города надо беречь.

Олена Тернопол харків'янка

-Это просто ужасно. Красивая остановка — зачем же ж её бить.

Комунальники кажуть, подія сталася вночі. Хулігани розбили стіни навмисно. Проте ані слідів, ані свідків. Але
усувати наслідки вандалізму потрібно. Це дороге задоволення для міського гаманця й додаткова робота для виконавців завдання.  

Віталій Буняєв скляр

-Чтобы заменить стекло — нужна машина, 3 человека. Стекло тяжёлое, до 100 кг. Может даже 100 кг одно стекло весит. Разбивается сразу в дребезги.

Вхід до парку Горького обладнаний камерами спостереження, але порушникам пощастило — пристрої не здатні були зафіксувати, те, що відбувалось через дорогу від входу. В результаті інциденту комунальники звернулись до міліції. За неповний місяць це вже четвертий схожий випадок вандалізму. Винуватців не знайдено. Знищували вітрини на  зупинках транспорту і у минулі роки. Наприклад, півтора року тому невідомі вщент розтрощили зупиночний павільйон на вулиці Клочківській. Тоді винних також не покарали. За таке хуліганство — згідно закону передбачений штраф. Від однієї до п'яти тисячі гривень.

Олена Завгородня Сергій Перець Харьковские Известия