У 92-ій школі селища Лідне почалася глобальна реконструкція

06.12.2012 19:07   -
Автор:

Глобальні зміни в Жовтневому районі. Сьогодні благоустрій прийшов на подвір'я 92 школи, що в селищі Лідне по вулиці Новопригородній. Робочі демонтують старі шини, які вже кілька років служили своєрідним парканом, щоб хоч якось захистити дітей. Поруч дорога. Натомість встановлюють новий міні-парканчик. Тут же ставлять і спортивний майданчик. Про нього не раз просили батьки місцевих школярів. Кажучи, дітей у селищі не так вже і мало.

Вікторія Юр'єва мати учня школи № 92, мешканка селища Лідного

-А площадка вы не представляете как это хорошо. потому что поставили детскую площадку и стол и всё лето дети были здесь. А теперь когда спортивная будет площадка, они же теперь все будут приходить сюда. Это очень была большая просьба, мы этого хотели, мечтали об этой площадке. А теперь она у нас есть.

Приступили тепер і до ремонту навчального закладу. Почали зі шкільної їдальні, вона найбільш прийшла в непридатність за півстолітню історію існування, розповідає директор школи. Старі вікна, через які постійно гуляв вітер, були тут не єдиною проблемою.

Олена Лисичкіна директор школи № 92

-Конечно же проблема была актуальной, потому что и потолок уже в упадок пришёл, абсолютно рваный линолеум был и вот те ремонтные работы, которые проводятся на данный момент в столовой, это для нас колоссальные ремонтные работы. В данный момент уже поменяно 7 евроокон, планируется замена линолеума, покраска потолка. Т.е. для нас это огромнейшая помощь.

За допомогою у вирішенні проблеми місцеві мешканці звернулися до голови райадміністрації Тетяни Цибульник. Та відразу ж приступила до усунення існуючих негараздів.

Тетяна Цибульник голова Жовтневої райадміністрації

-Это школа небольшая, ей уже 50 лет и здесь уже учится 210 деток, которые все проживают в частном секторе. Они должны видеть, что они всем нужны, что они ничем не обделены и ничем не хуже деток, которые живут в многоэтажных застройках.

Поділилася голова райадміністрації на зустрічі з мешканцями селища Лідне і планами на майбутнє. Серед них і переобладнання порожнього приміщення під міні-дитячий садочок. За реалізацію обіцяє взятися наступного року. Місцеві ж мешканці підказали на що ще варто звернути увагу, мовляв, у селищі відсутні аптеки, а також розбиті дороги. Люди кажуть, віримо, Тетяна Цибульник здатна це змінити.

Олексій Кульєв підприємець

-Она занимается усиленно занимается тем, чтобы поднять все школы и район привести в надлежащий порядок. И мы гордимся за неё, что она местная. Это очень важно, когда человек где-то в городе он не понимает, что и как, а когда человек живёт здесь он чуствует какая обстановка здесь и что нужно делать.

Ігор Бескровний, Ярослав Кононенко Харьковские Известия