Творческий конкурс «Сцена напрокат- 2012»

25.10.2012 19:13   -
Автор:

Дмитро та Віталій вже чотири роки працюють  дуетом. Але лише цьогоріч вони вирішили взяти участь в конкурсі, який проходить у їхньому виші під назвою "Сцена напрокат". Ось вони останні приготування. Хлопці налаштовують гітари.

Дмитро  учасник конкурсу "Сцена напрокат"

-В основном для себя играем, придумываем. Я больше по песням, он по музыке.

Аби потрапити до фіналу конкурсу, хлопці пройшли через кастинг. Бажаючих цьогоріч поборотись за перемогу  виявилось багато. Із сімдесяти конкурсантів лишили лише двадцять три. Тепер кращі номери на сцені ХАІ.

Хлопці та дівчата співали й авторські пісні, грали на музичних інструментах, танцювали. Таких талантів необхідно завжди підтримувати,-каже нардеп Ірина Бережна. Вона завітала на свято студентів.

Ірина Бережна народний депутат України

-ХАИ всегда славился своими традициями, достижениями. Мне безумно приятно снова и снова убеждаться в том ,что  Харьков не только первая студенческая столица, а и столица талантов, в которой живут творческие, активные, талантливые дети и молодежь. Я уверена, что учасников сегоднешнего конкурса "Сцена напрокат" ждет большое великое будущее.

Педагоги вишу кажуть, Ірина Бережна в них постійний та почесний гість. Вона зі студентами і святкує, і допомагає вирішувати їхні проблеми.

Олександр Гайдачук проректор з наукової роботи

-На протяжении достаточно длительного времени она большое внимание уделяет не только нашему вышу, а и другим вузам, студенчесву, молодеже. Очень много помагает нам в решении вопросов с общежитиями, со спортивными соревнованиями, разных мероприятий, праздничных концертов.

Конкурс "Сцена напрокат"- не вийняток, -каже Олександр Гайдачук. І надалі,-запевняє народна обраниця, вони тісно співпрацюватимуть.

Євгенія Кутнова, Євген Карпенко.Харьковские Известия