Турнир по боксу в Змиеве

05.06.2012 18:36   -
Автор:

Турнір з боксу у Змієві проходить вже третій рік поспіль. Але цьогоріч — зустріч вийшла на міжнародний рівень: проти боксерів збірної України вийшли спортсмени сусідньої Бєлгородської області. Матч особливий. Дев`ять боїв, всі  по три раунди. І ось, змагання розпочалося. На рингу — учасники легкої категорії. І пальму першості тримає бєлгородський боксер Віталій Гребельников. Хлопець займається боксом чотири роки, за плечима спортсмена понад сімдесят боїв. Він каже — цей вид єдиноборства назавжди змінив його життя.

Віталій Гребельников,  боксер (м. Бєлгород):

-У меня появились новые друзья, ну совсем другой круг общения стал.

Після спортсменів легкої категорії на ринг виходять більш міцні боксери, вагою понад сімдесят кілограмів. А от найбільш наполегливим поєдинком вийшов бій  за участю боксерів важкої категорії. Спортсмени Заур Айваров з Бєлгорода та харків`янин Арсен Азізов переможця не визначили. Їх поєдинок завершився нічиєю. Азізов говорить — для нього дуже важливо було взяти участь у цьому турнірі.

Арсен Азізов,  боксер (м. Харків):

-Получить какой-то опыт для себя, посмотреть, в какой я форме нахожусь на данный момент.

Змагання з бєлгородцями — захід, особливо важливий для харківських спортсменів, впевнений віце-президент Харківської обласної федерації боксу Леонід Задорожний.

Леонід Задорожний , віце-президент Харківської обласної федерації боксу:

-Во-первых, школа российская, она в мире считается одной из ведущих школ, и нам, конечно, мы стараемся с белгородцами встречаться почаще для того, чтобы как-то обогащать свой арсенал и набираться опыта для дальнейших наших выступлений.

Будь-який турнір — це насамперед досвід для спортсменів. Такі змагання вкрай необхідні навіть для найсильніших. Оскільки саме на рингу вони відпрацьовують техніку та професіоналізм, впевнений ініціатор турніру — депутат Харківської обласної ради Євгеній Мураєв.

Євгеній Мураєв , голова Зміївської РДА, депутат Харківської обласної ради:

-Я надеюсь турнир, который проходит в Змиеве, вернее матчевая встреча, она станет традиционной, это позволит правильно воспитывать детей, прививать им желание вести правильный образ жизни, я думаю, это главное на сегодня.

Завершився турнір з рахунком пять -сім на користь збірної України.

Усіх учасників нагородили грошовими призами, а переможці отримали Кубок голови Зміївської райдержадміністрації Євгенія Мураєва.

Олександра Суфіянова, Віктор Ноздрачов, Харьковские Известия.