Трудовой десант по-харьковски

31.03.2012 21:40   -
Автор:

Ольга Кривенко зубний технік
Хочется чтобы было чисто и хорошо. Я думаю, мы всё осилим, всё будет нормально.

Дмитро Карпіченков хірург-стоматолог
Было очень грязно, когда будет чисто, будет очень хорошо. И уже сейчас гараздо чище чем было.

Задіяно тридцять одиниць техніки та близько триста людей, які прибирали сміття і листя, пиляли аварійні дерева. І хоча для багатьох така робота була не звичною, настрій царив позитивний.

Наталія Зайцева заступник директор Харківської гімназії № 83
Мы живём в этом районе, мы здесь работаем, поэтому мы хотим видеть свой город чистым, всё.

Олександр Василенко депутат Харківської міської ради
Когда приходят субботники то значит зима отступает, весна наступает, поэтому мы с удовольствием сегодня гребём листья. 

Це далеко не перший і не останній суботник у Комінтернівському районі. Працювали і тими вихідними і сьогодні зібралося близько десяти ось таких трудових десантів.

Роман Веприцький голова адміністрації Комінтернівського району м. Харкова  
Они видят, что системно в городе наводится порядок и конечно потому что они живут и работают на территории Комминтерновского района, с желанием в основном приходят и помогают нам. Они понимают, что мы организовуем систему, которая в дальнейшем даст хорошие результаты.

Цей сквер у мерії визначили, як один із важливих об"єктів міста. У будинку культури "Металіст", коли його передадуть у комунальну власність міста, за ініціативою Харківського міського голови планують створити Палац культури для ветеранів, а з часом поряд побудувати легко-атлетичний палац спорту. Але зараз перш за все — порядок та благоустрій.

Олександр Кривцов перший заступник Харківського міського голови
У нас это было в планах наведение здесь порядка. И глава администрации Роман Сергеевич постарался, это заслуженная хорошая оценка. Спасибо всем людям. Главное людям спасибо, погода не очень благоприятная, а они вышли и работают.

За кілька годин сквер по вулиці Плеханівській перетворився. Від сьогодні за ним закріплять робітників, які постійно доглядатимуть тут за порядком. Ну а після плідної роботи за традацією відпочинок — гарячий чай та польова каша, яку власноруч приготував голова району.
У парку Горького хоч і не такий масовий, але суботник також пройшов. Молодим регіонам довірили причепурити територію біля центрального входу. На об’єкт вийшло працювати півсотні ентузіастів. Але це тільки перша ластівка, кажуть організатори, кожного наступного разу їх кількість буде збільшуватися. Учасники трудового десанту прибирали листя, сміття та поглядали навколо. До завершення реконструкції парку залишилося кілька місяців, тож молоді регіонали, говорять: те що і вони беруть участь в оновленні одного з найпопулярніших місць відпочинку харків’ян – це справді круто.  

Анастасія Кобець голова Харківської обласної організації «Молоді регіони»
Скоро сюда придут харьковчане, скоро весна, наступит лето, парк заработает, будет принимать гостей нашего города на Евро 2012.  И нам очень приятно, что мы смогли улучшить здесь что-то, убрать, чтобы парк чистый, аккуратный мог встретить родителей с детками, такими же маленькими, как когда-то нас водили наши родители