Тріумф жіночої вроди без обмундирування, шинелей та бушлатів

07.03.2013 16:32   -
Автор:

Олександра Суфіянова кореспондент

-Другого лютого у Харкові відбувся відбірковий тур обласного конкурсу "Міс у погонах". З півсотні чарівних учасниць до фіналу потрапили лише тринадцять красунь. Кожна з представниць прекрасної статі — особлива, загадкова та по-своєму гарна.

Є тут  і справедлива Феміда, і світла богиня ранкової зорі Аврора, і Королева весняних квітів, і навіть індійська красуня. Конкурс розпочали з демонстрації світлин кожної учасниці.

Дівчата взяли участь у різноманітних конкурсах: співали, танцювали та демонстрували інші акторські таланти.

І яке ж свято без казкового балу, де кожна Попелюшка стає королевою.

Для старовинних танців, кажуть красуні, сукні підбирали ретельно. Найбільше їм сподобались ті, що були модними в Італії у вісімнадцятому сторіччі.

Маргарита Ясинська дільничий інспектор міліції

-Это как бы мой первый образ, мы на бал идем, чувствую в принципе себя хорошо, никакого страха не чувствую. Ну, честно говоря, в форме привычнее, платье — это так.

Яна Морозова майор міліції

-Сменить форму на нарядные платья иногда сложно,потому что сложно раскрепоститься, сложно, потому что мы сотрудники милиции держим себя в полном контроле, поэтому раскрепоститься на сцене было немножечко непросто.

З усіма конкурсами та завданнями учасниці впорались. Дівчата в погонах довели, що можуть бути не лише професіоналами своєї справи, а й просто чарівними та тендітними.

Олександра Суфіянова