Трасса Харьковского марафона сертифицирована международной ассоциацией

10.10.2017 14:34   -
Автор:
Харківські траси марафону отримали сертифікацію. Експерти зі стандартизації трас видали Харкову чотирирічний сертифікат на проведення марафонських забігів. Документ надає можливості для подальшого спортивного розвитку міста.
 
Олексій Чубаров директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту
 
Это нам дает возможность через год получить право претендовать на уровень BRONZE LABEL, марафон "Мэйджерс" — это мировая серия марафонов, которая собирает всех ведущих атлетов со всего мира.
 
Міжнародний марафон в Харкові проводиться щороку, він внесений в Книгу рекордів України, як наймасовіший забіг за кількістю учасників. У 2017 року в марафоні взяли участь більше десяти тисяч бігунів з усього світу. Траси Харківського міжнародного марафону- єдині в Україні, що здобули сертифікацію .
 
Олексій Чубаров директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту
 
На сегодняшний день на Украине сертифицировали только лишь один забег. Это Киевский полумарафон. Ни одного нет сертифицированного марафонской дистанции, соответственно у нас в Харькове он появляется и мы будем первыми.
 
Як повідомляє Харківська міська рада, найближчий напівмарафон пройде в Харкові 25 березня 2018 року, а 5-й ювілейний Харківський міжнародний марафон — 29 квітня.