Транспортники просят Министерство оперативнее согласовывать тариф

27.02.2015 17:39   -
Автор:

Стрімке зростання валюти, цін на паливо, запчастини та енергоносії. Все це вплинуло на те, що всі автоперевізники Харкова з початку березня піднімають ціни на проїзд. На гривню-півтори. У мерії кажуть, цей процес стримували, поки це було можливо.

Євген Водовозов заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста

Мы действительно тянули. Мы их уговаривали, просили. Но проезжая мимо заправок, вы всё видите сами. Сегодня касса автобусов в Харькове не перекрывает даже стоимость топлива, мы уже не говорим о зарплатах ничего.

Та і процес узгодження, розповідають керівники Харкова, є непростим. Він займає три-чотири тижні, а для обласних перевізників і того більше — кілька місяців. Тож поки тариф погодять, враховуючи не стабільну ситуацію у країні, можна починати розраховувати новий, кажуть учасники всеукраїнської селекторної наради. Тому керівники міст звернулися до профільного Міністерства, аби там переглянули закон. І спростили та пришвидшили процедуру узгодження тарифів.

Андрій Пивоварський міністр інфраструктури України

Я розумію, що сьогодні ми цю проблему не вирішимо. Але сьогодні буде реакція Міністерства, яким чином будемо вирішувати проблеми, пов'язані з регуляторною політикою, щодо перевезень.

Торкнулися під час селекторної наради і питання перевезення пільговиків. Бо компенсацію за таких пасажирів транспортники отримують вкрай малу. У Міністерстві запевнили, працюють над монетизацією пільговиків.