Трагедия на воде

07.08.2012 11:51   -
Автор:

 

Та біда трапляється і на воді. Шестеро потонулих в області за один день. Суботу. Серед них – дев’ятирічна дівчинка. Вона, за попередньою версією рятувальників, прийшла на ставок у селищі Кутузівка одна. Знайшли її лише наступного дня. Наразі ведеться розслідування. Причини ж інших трагедій вже встановленні — алкогольне сп’яніння та спека.

Ігор Лупандін ,помічник начальника ГУ МНС України в Харківській області:

— Окружающая среда до 40 градусов, ещё употребив к этому плюс сорок градусов, вода на дне водоёмов, где они купались в Харьковской области. И там конечно, на глубине 2-х метров вода не 25 и не 28 и не 30 градусов, а гораздо ниже, в некоторых местах достигает 15-18 градусов, что может привести к судорогам, спазмам сосудов и человек тонет.

Усі ці випадки сталися на несанкціонованих пляжах. Там не обладнаний рятувальний пост. Та завдяки тому, що у найбільш відвідуваних місцях рятувальники працюють, кількість загиблих за цей рік менша ніж за аналогічний період минулого. Сімдесят чоловік проти ста двадцяти. Що ж стосується дітей, то батьки мають пильніше слідкувати за своєю малечою, наголошують рятувальники. Бо як свідчить статистики, причина нещасних випадків за участі дітлахів — недбалість дорослих.