Трагедія на будівництві. Стріла вантажного крану обірвалася та смертельно травмувала будівельника

05.02.2013 17:02   -
Автор:

Ігор Бескровний кореспондент

-Трагедія сталася ось за цим парканом. Це територія одного з корпусів юридичної академії. Там при виконанні будівельних робіт загинув сорока чотирирічний робочий.

Тут зводять нову університетську бібліотеку. Все сталося ось на цьому будівельному майданчику напередодні близько шостої вечора. Під час трагедії робочий перебував на рівні другого поверху недобудованого будинку, де заливали підлогу. За попередніми даними, при підйомі вантажу на споруду, обірвався трос стріли крану.

Євген Соколов заступник прокурора Київського району м. Харкова

-Произошло по предварительным данным обрушение стрелы башенного крана, которая в процессе падения смертельно травмировала одного из работников.  Данные о данном происшествии  уже занесены в единый реестр досудебных расследований и начаты досудебные следствия.

Чи були дотримані всі правила техніки безпеки при будівництві, поки не відомо. Слідчі з'ясовують, що могло послужити причиною обриву тросу стріли крана, і як давно той проходив технічну перевірку на придатність. Чи був же робітник у касці в момент падіння, правоохоронці поки не розголошують, але говорять — удар був дуже сильним і навряд чи каска врятувала б йому життя.

Євген Соколов заступник прокурора Київського району м. Харкова

-Если существует нарушение норм охраны труда, которые повлекли тяжкие последствия, в том числе смерть человека, то в уголовном кодексе существует статья 271 "Нарушение требований охраны труда, которое повлекло за сосбой тяжкие последствия". Согласно санкций статьи она предусматривает срок до 8 лет лишения свободы.

Ігор Бескровний