Торговельні об’єкти на площі Свободи приберуть: рішення міськвиконкому

06.09.2023 20:31   -

Незаконно встановлені торговельні обʼєкти на площі Свободи приберуть. Займатиметься цим профільний департамент муніципалітету. Відповідне рішення ухвалено на засіданні виконкому міськради. Очільник мегаполісу Ігор Терехов зазначає, власники таких майданчиків не дотримуються правил благоустрою Харкова та чинного законодавства.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
На площі Свободи біля входу до саду Шевченка розташовані об’єкти, які не відповідають нашим вимогам. Тому теж демонтуйте їх, вони пересувні такі об’єкти там кофе десь, десь конфети якісь продають. Тому це неможливо таке робити. У вихідні дні там дуже багато наплив таких пересувних засобів, з яких здійснюється торговельну діяльність. Тому будь-ласка, акцентую вашу увагу і на наступних вихідних хочу, щоб нічого там не було такого. Зрозуміло? – Зрозуміло Ігор Олександрович – Дякую.

Крім того, на засіданні виконкому було ухвалене рішення про звільнення території міста від низки інших самовільно встановлених обʼєктів. Обговорювали і питання соціального супроводу дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування: медична допомога, закріплення за дітьми право на проживання та користування житловою площею, а також інші питання, що стосуються цієї категорії. Ухвалили і низку рішень щодо ефективної роботи комунальних підприємств міста. Всі рішення, що направлені на створення комфортних умов у Харкові члени виконкому підтримали одноголосно.

ОСТАННІ НОВИНИ