Тимошенко желает лечиться по своим правилам

23.04.2012 18:53   -
Автор:

До лікарні "Укрзалізниці" Тимошенко відправили у п`ятницю ввечері. Як кажуть в пенітенціарній службі, засуджена сама забажала лікуватись. Однак не пробувши і доби в медзакладі екс-прем`єрку знов транспортували до Качанівської виправної колонії.

Раїса Моісеєнко,  перший заступник Міністра охорони здоров'я:

На превеликий жаль, не дивлячись на наші наполегливі пропозиції, Юлія Володимирівна категорично відмовилась від проведення такого лікування на базі цього стаціонару. У зв`язку з цим ми не мали змоги надалі продовжувати, по суті це не готельні послуги. Що стосується безпосередньо стаціонару, мають здійснюватися лікувальні заходи.

Захисник Тимошенко стверджує — Юлія Володимирівна від лікування не відмовляється, але воно повинно бути за її правилами.

Сергій Власенко,  захисник Юлії Тимошенко:

Юлія Володимирівна вимагає лише двох речей. Перше, це її лікування в повній відповідності з пропозиціями німецьких лікарів. А друге це її лікування незалежними лікарями

Харківські медики переконані в обласній клінічній лікарні здатні поставити Тимошенко на ноги, так само як і сотні інших пацієнтів.

Галина Сіроштан , заступник начальника Головного управління охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації:

-Наші медичні працівники проходять навчання не тільки в Україні, а далеко за її межами, проводять операттивне втручання і в інших державах. На сьогодні Харківщина і медзаклади охорони здоров`я в яких створені такі умови можуть надавати допомогу з любою патологією, в тому числі і з тою що є у Юлії Володимирівни

Тим більш, що у п"ятій клінічній лікарні для Тимошенко створили віп-умови. Пів поверху відвели для лікування бранки. Сама ж клініка спеціалізується в області патологій хребта. Вона оснащена усім необхідним обладнанням як для усунення гострих больових синдромів, так і просто реабілітаційних заходів.

Михайло Афанасьєв,  головний лікар ЦКЛ № 5:

-Этот стационар почти на 500 коек вообще то имеет давнюю историю и тема патологии позвоночника для него родная тема. Я уже говорил о том, что здесь больше четверти больных это пациенты с этой патологией, которые приезжают к нам фактически со всей Украины. И в отделении специализированных для этих целей на 90 коек, имеется очередь на июнь месяц.

Відмову ув`язненої від послуг лікарні у той же день працівники закладу та члени міжнародної медкомісії зафіксували у відповідному акті. Чому Тимошенко не погодилась отримати меддопомогу не втямки не лише персоналу, а й пацієнтам установи.

Петро Балишев,  пацієнт ЦКЛ № 5:

-Для нее создали здесь такие условия и это на все наплевательски защитница народа относится.

Олександр пацієнт ЦКЛ № 5

-Люди не могут сюда попасть, тяжело сюда попасть, а ей все условия предоставили.

Віталій,  пацієнт ЦКЛ № 5:

-Если отказалась, значит не больна. была бы больна, я думаю, никто бы не отказался от лечения.

Чи з"явиться бранка на наступному судовому слуханні, що пройде двадцять восьмого квітня у Апеляційному суді поки не відомо.

Раїса Моісеєнко,  перший заступник Міністра охорони здоров'я:

Обов`язково буде створена група фахівців, ми будемо робити оцінку, але нам це буде дуже важко зробити, якщо людина не дасть можливості себе оглянути, визначити чи вона не може приймати участь у судовому засіданні. Якщо людина не дає себе оглянути тобто подивитися, обстежити як положено, це не визиває це здивування певне?

Ігор Бескровний, Євген Шинкаренко, Олександра Суфіянова, Євген Карпенко, Харьковские Известия