Тимошенко запускатимуть до судової зали у День космонавтики — 12 квітня. Сьогодні слухання справи знов не відбулося.

22.03.2013 18:46   -
Автор:

Ігор Бескровний кореспондент

-Вона для суду наче міфічний персонаж. Вона ніби то є, але тут її ніхто не бачив. Сьогодні екс-прем"єрка Юлія Тимошенко підтвердила це почесне звання — на суд не з"явилася.

Чекали Тимошенко в суді вже в шістнадцятий раз. Про те, що вона тут має бути нагадували як завжди лише її прихильники. Прапори, крики, сурмач — всі на місці.

Прийшли під стіни суду, і ті, хто хотів сказати ДОСИТЬ політичним іграм Тимошенко. Плакати з такими гаслами взяли з собою харків'яни.

Галина харків'янка

-Надоело её притворство, пора уже наконец-то выйти к людям и сказать всё-что она думает и мы скажем, что о ней думаем.  Ничего хорошего! Хватит притворства, а заслужила того, что имеет и больше даже. Должна сидеть!

Віра харків'янка

-Я в хужих условиях живу чем Юля у себя сидит, честное слово. Я хочу сказать, что ну пора уже голову морочить — единственное. Ну мы же все живые люди, сколько можно так себя вести нагло, я не знаю.

Євгенія харків'янка

-Юлия Владимировна за свои подвиги в кавычках должна сидеть в тюрьме и установлен срок семь лет. Она должна категорически, точно, от звонка до звонка, просидеть в тюрьме, в колонии так как установил суд, а не отлёживаться где-то на курортах. Потому что закон одинаков для всех.

Згідно закону суддя і держобвинувачі сьогодні хотіли побачити головну віп-бранку країни на слуханні справи по ЄЕСУ. Але потрапити на свої місця в залі суду прокурорам було не просто. Дорогу їм перегородив недоторканний.

Своєю депутатською груддю, захищенною депутатським мандатом, йшов напролом він вже не раз.

Та суд всеж-таки розпочався. Але і сьогодні тривав недовго. Адже розглядати справу без обвинуваченої не за законом, говорить суддя. Її захисники заспівали свою звичну пісню — справу слід закрити.

Вікторія Калита держобвинувач

-Щодо клопотання про закриття кримінальної справи про яке зазначалося в заяві, то за відсутності самої підсудної я хочу сказти, що це суперечитеме нормі закону, яке є впринципі неможливим. Суд повинен розглянути справу по суті, суд повинен оцінити всі докази, які зібрані органами досудового слідства і лише потім дати оцінку цим доказам і прийняти законне та обгрунтоване рішення.

Прокоментувала сторона держобвинувачення і заяву Тимошенко про її бажання їхати на суд у справі Щербаня, до Києва.

Вікторія Калита держобвинувач

-Щодо позиції підсудної про те що до суду в Київ вона поїде, а сюди в харківський суд вона з"являтися не буде. То з цієї заяви вбачається, що підсудна вбачає явну неповагу до суду, висловлює явну неповагу до закону.

Тепер Тимошенко запрошують знов до зали суду у день космонавтики, 12 квітня. Таке рішення ухвалив суддя. На цьому і розійшлися, але шоу на цьому не закінчилося. Пластикові пляшки з фекаліями. Ця бандероль сьогодні, нібито призначалася опозіционерам. Про це вони відразу розбазікали всим. І не дивно. Адже вони вже не раз робили собі подібного роду піар, тільки з зеленкою. Власенко, Кірш, Аваков вже виблискували зеленими обличчями на телеекранах, з радістю роздаючи інтерв'ю. Сьогодні робити це не стали. Мабуть запах завадив.

Дмитро харків'янин

-Это их образ — образ оппозиции. Они сами себе делают эти акции, потому что им больше сказть нечего. В данном случае, чтобы привлечь внимание общественности делают из себя невинных жертв  и ничего другого придумать не могут. Это всё напоминает цирк, какой-то фарс.

Віктор харків'янин

-Мне кажется это просто провокация, действительно лишний раз засветится, лишний раз попиарится в политическом плане. Дешёвое политическое шоу, в плохом смысле этого слова.

Ігор Бескровний