Своє професійне свято відзначили освітяни Орджоникідзевського району

05.10.2012 22:28   -
Автор:

Шкільний бал для вчителів. У кіноконцертній залі Україна зібралися педагоги Орджонікідзевського району.  Серед присутніх і завідувач дитячого садка Любов Фоміна. Жінка пройшла шлях від виховательки до директора.

Любов Фоміна завідувач дитячого садка № 400

-Маленька дитина, яка приходить до нас вона потребує ласки, потребує любові і ось це вона знаходить в дошкільному закладі. Тому мабуть професія педагога і є моє покликання.

Таких як Любов Фоміна в залі близько двох тисяч. Жодного вільного місця. Тут всі, хто бере активну участь у шкільному житті та вихованні учнів. Задача міської влади створити всім гідні умови праці.  

Володимир Мисик депутат Харківської міської ради

-Вы готовите каждого маленького гражданина Украины к взрослой серьёзной жизни. Мы вас будем носить на руках, мы будем вас любить. Мы будем вам преданы. Мы сделаем всё, чтобы то место работы где вы работаете, делаете свою важную работу мы сделали уютными, красивыми и классными.

Не обійшлося на святкуванні і без добрих слів та нагород. Їх отримали кращі педагоги району.

Геннадій Кернес  Харківський міський голова

-Я думаю, что та традиция, которая заложена в этот день она будет продолжена. Потому что мы обязаны вам всеми теми достижениями, которые есть у каждого человека. Те знания и те способности, которые вы расскрываете сначала у маленьких детей, в дальнейшем вы принимаете этих детей в свою семью чтобы дать им знания. Всё это ваш добрый, душевный и благородный труд.

Сьогодні ж трудові будні відкладені на потім, а напередодні свята для вчителів — концерт.

Ігор Бескровний, Віктор Ноздрачов Харьковские Известия