Свято Святого Миколая на Харківщині

20.12.2012 19:09   -
Автор:

Слобожанщина не є виключення. Тут роль помічників святого Миколая виконують народні депутати. Один з них – Дмитро Шенцев, кілька років тому він взяв під опіку дитячі будинки та інтернати п’яти районів Харківщини і з року в рік приїжджає до них у гості не з пустими руками.      

У Чугуївському центрі реабілітації дітей виховуються підлітки з вадами здоров’я. Для них кожен приїзд гостей — це не тільки свято спілкування, а і можливість довести, що вони ні чим не відрізняються від своїх однолітків і теж вміють красиво співати, танцювати та розповідати вірші.

Дмитро Шенцев кілька років тому, вперше відвідавши центр реабілітації, вирішив для себе — діти без батьків, повинні мати умови життя ні чим не гірші, ніж ті, які виховуються у родинах. Тієїж думки і його колеги.  

Галина Мінаєва Чугуївський міський голова

-В нашем обществе не должно быть чужих детей, дети наши общие и задача, нас взрослых, сделать все возможное, чтобы ни один ребенок не ощущал себя неуютно в этом мире.

Свято Миколая це не просто пісні, танці та подарунки – це свято надії.

Дмитро Шенцев народний депутат України

-Надежда на то, что в жизни каждого из таких детей случится маленькое чудо и святой Николай им подарит самый главный подарок в их жизни и исполнит самое главное их желание, — а это возможность обрести семью и семейную любовь.

Свято Миколая зігріває душу, кажуть вихованці Вовчанському інтернаті. У кожній пісні, що лунала зі сцени у цей день, головні слова: любов та родина.  А ще — увага. Увага без якої не може бути щасливою жодна людина, жодна дитина.  

Андрій Соловйов, Євген Шинкаренко, Харьковские Известия.