Сусідство зі скакуном не до душі жителям вулиці Франківської

04.01.2013 19:14   -
Автор:

Надія Гребенюк до сараю, де живе чорногривий скакун Челсі, ходить другий тиждень. Жінка, каже, коня господар тут кинув на призволяще.
 
Надія Гребенюк пенсіонерка

-Хазяина я его не видела. Единственное, мне сказала жительница с которой я разговаривала, она говорит он средних лет, национальности типа цыгана. Осенью он говорит выезжал на ней, а сейчас не вижу, но окна ее выходят на ту сторону, поэтому.

От жінка і носить тепер сюди то хліб, то овочі. І хоче, щоб Челсі знайшли прихисток. Бо в сараї, де вітер гуляє, йому не місце тим паче з таким господарем. А от власне і він сам. Чоловік був неподалік, в іншому сараї овочі нарізав коняці. Знімальній групі і жінці не здивувався. Каже, останній часом його жеребець популярний у сусідів. Ті здихатися його не можуть.

-Вы не хотите ее определить в хорошее место? Подарить кому-то лошадь? Вам подарить? -Мне дарить не надо. Я ее уже нашел куда пристроить. — А может быть лучше вариант, там и стойла есть.

Власник коня — Юрій Фоменко. Чоловік про себе каже, що вже понад сорок років займається кінним спортом, і виховав не одного скакуна, який виборював чемпіонство. Челсі теж з таких. В інтернеті є навіть відео з ним: на тренуваннях. Поселитися з конем саме у цьому дворі чоловіка змусили життєві обставини. Точніше житлові. Він змушений винаймати квартиру. Але з конякою йому ніде не раді.

-Из-за соседей приходится уходить.

На Франківській, каже чоловік, йому вдалося затриматися майже рік. Та після новорічних свят вимушений буде піти. Мешканці прилеглих будинків, кажуть, і шкода чоловіка з конем, але комфортне існування дорожче.        

Ірина мешканка будину №12 по вул. Франківській

-Мы и любим эту лошадь и подкармливаем. Все. Но невозможно, нельзя держать здесь лошадь. Запах очень сильный от лошади. Сейчас еще ничего. А когда лето дышать невозможно. Мы ни окна не можем открыть. Вот стенка сарая, вот наши окна, все люди жалуются.

Юрій Фоменко, каже, вже домовився з одним із бізнесменів, який у Васищиво ладен після новорічних свят надати йому приміщення в промисловій зоні. Пообіцяв також підприємець взяти його і на роботу, щоб міг він на харчі коняці заробляти. Тож, Юрій дуже сподіваєть, до літа заробити грошей, щоб повести Челсі на змагання.

Юрій Фоменко власник коня

-Мечтаю воспитать чемпиона.

Олена Мітясова, Ігор Луханін, Харьковские Известия